Avon 2012 Kasım Kataloğu – İnceleme

İçerisinde Kurban Bayramı’nın da bulunduğu günleri kapsayan Avon 2012 Kasım kataloğu yayımlandı. Katalogdaki kampanyalar bu ayının sonunda ve Kasım ayının ilk dokuz gününde geçerli olacak. Sonrasında Kasım kataloğunun ikinci bölümü, ay sonuna kadar geçerli olmak üzere yayımlanacak. Avon’un bu sayısında göze çarpan şey, makyaj ürünlerinin ön plana çıkmış olması. Bu ürünlerle alakalı da ciddi kampanyalar […]

İçerisinde Kurban Bayramı’nın da bulunduğu günleri kapsayan Avon 2012 Kasım kataloğu yayımlandı. Katalogdaki kampanyalar bu ayının sonunda ve Kasım ayının ilk dokuz gününde geçerli olacak. Sonrasında Kasım kataloğunun ikinci bölümü, ay sonuna kadar geçerli olmak üzere yayımlanacak.

Avon’un bu sayısında göze çarpan şey, makyaj ürünlerinin ön plana çıkmış olması. Bu ürünlerle alakalı da ciddi kampanyalar yapılmış. İlk 15 sayfadan iki ürünü sipariş verdiğiniz taktirde nakyaj çantasında Avon güzellik setini bedavaya alma şansını ediniyorsunuz. Avon 2012 Kasım kataloğu ile birlikte güzellik ve makyaj anlamında tüm eksikliklerinizi çok cüzzi fiyatlardan temin edebilirsiniz.

avon 2012 kasım kataloğu

Yine bu sayıda erkeklere özel fırsatlar da sunulmuş. Bu katalogdan 25 Liralık alışveriş yaptığınız taktirde 18. sayfadaki True Force parfüm ve deodorantı, çok özel bir erkek kozmetik çantası içerisinde sadece 30 TL’ye edinme şansı buluyorsunuz. Ayrıca tüm Avon Solutions ürünleri Avon Kasım Kataloğu 2012’de %55 indirim oranı ile satılıyor. Ve Kasım ayının olmazsa olmazı parfümlere gelecek olursak, bu sayı parfümler için de oldukça cazip fiyatlar sunuyor. Katalogda birçok çeşit Avon parfümü teşhir edilmiş. Bütün parfümler yarı yarıya fiyat avantajlarıyla ve hatta %55 indirimlerle satışa sunulmuş durumda.

Bir diğer güzel haber de Avon’un sevilen parfümü Soft Musk’la alakalı. Bu parfüm Avon 2012 Kasım Kataloğu‘nda yarı fiyatına yani 22 TL’den satılıyor. Bununla da kalmayıp ikinci Suft Musk parfümünü sadece 1 TL’den edinme imkanı buluyorsunuz. Kaçırmamanızı öneririz, hoşçakalın.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
26
0
Would love your thoughts, please comment.x
Yeni katalog bildirimi almak ister misiniz? OK Hayır, teşekkürler