avon 2012 mart kataloğu

Değerli avoncular, oldukça yoğun geçen bir ayı daha geride bırakmış bulunmak üzereyiz. Yeni bir katalog dönemine daha başlıyoruz. Mart ayı hedeflerimizi gerçekleştirmek yolunda yeni bir ay. Avon mart kataloğu 2012 ile de bu hefelerimizi gerçekleştirecek bol miktarda fırsat sunmuş durumda. Tabi işin bu kısmı satış danışmanlarını ilgilendiriyor gibi gözükse de tüm AVON ürünlerini seven, kullanan […]

Değerli avoncular, oldukça yoğun geçen bir ayı daha geride bırakmış bulunmak üzereyiz. Yeni bir katalog dönemine daha başlıyoruz. Mart ayı hedeflerimizi gerçekleştirmek yolunda yeni bir ay. Avon mart kataloğu 2012 ile de bu hefelerimizi gerçekleştirecek bol miktarda fırsat sunmuş durumda. Tabi işin bu kısmı satış danışmanlarını ilgilendiriyor gibi gözükse de tüm AVON ürünlerini seven, kullanan kişiler için de geçerli.

Avon 2012 mart kataloğu ile birçok kaliteli ürünü piyasa fiyatının altında edinme imkanını bulabileceksiniz. Artık kış döneminin son kataloğu olması, sıcak havaların yüzünü bu ay içerisinde yavaştan gösterecek olması sebebiyle ürün çeşitliliği bakımından avon mart kataloğu 2012 oldukça zengin. İçerisinde birçok ürünü bulabileceğiniz, üstelik bu ürünlerin de çoğunu çok cazip fiyatlardan bulabileceğiniz oldukça seveceğiniz bir katalog. Son olarak avon mart kataloğu 2012‘nin bu ayın 25’inde bu sayfadan görücüye çıkıp mart ayı süresi boyunca gösterimde kalacağını hatırlatalım.
Sosyal Medyada Paylaşın:
Subscribe
Bildir
guest

7 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Adsız

HERKESE MERHABA..BEN İSTANBUL'DAN KEZBAN.AVONDA TAKIM ÖNCÜLÜĞÜ YAPIYORUM..LİDERLİĞE ADAYIM..BUNU EKİBİMİN DÜZENLİ VE PLANLI ÇALIŞMASINA BORÇLUYUM..AVON'DA TAKIM ÖNCÜSÜ OLMAK..ÜYE OLMAK..ÜRÜN ALMAK İSTEYENLERE YARDIMCI OLURUM..HEM YILLARCA KANITLANMIŞ ÜRÜNLERİMİZİ KULLANIN HEM KENDİ İŞİNİZİ YAPIN..BANA avonkezban@hotmail.com adresinden ulaşabilirsiniz..Hayallerinize ulaşmanızı sağlayacak sınırsız kazanca,Sevdiklerinize ayıracağınız zamana,Kişisel gelişiminiz için eğitim desteğine,Avon Takım Öncülüğü Fırsatı ile sahip olacaksınız!Takım Öncüsü olarak, kendi temsilcilerinizi kayıt edecek, ekibinizi kuracak, eğitecek ve onlara rehberlik edeceksiniz. Takım Öncülüğünü seçerek nasıl, ne zaman hatta kiminle çalışacağınıza artık siz karar vereceksiniz.bu işi yapmak isteyen arkadaşlar beni ekleyip mesaj atabilirler veya avonkezban@hotmail.com adresinden bana ulaşabilirler..ilgilenen ilgilenmeyen tüm arkadaşlara sonsuz teşekkürler..ve bu sayfada birbirimizi tanımamıza vesile olan arkadaşa… Read more »

Adsız

yaa mart katoloğu yok yeni katoloğu koysanız artık

Adsız

arkadaşlar takım öncüsü olmak isteyenler beni arasın yeni başlamış takım öncüsüyüm bana yardım edecek arkadaşlar arıyorum beylikdüzünden selimpaşaya kadar istanbul bölgesi nermintugsal@hotmail.com

Adsız

slm arkadAŞLAR İYİ BİR AVON KULLANICISIYIM

Adsız

avona üye oldum..şirem ve temsilci no gelmedi ne yapabilirim

Adsız

bak hiççbir şey avondan sana

Adsız

Hediye çantası kodunu bilen varmı, karton çanta ?)

101
0
Would love your thoughts, please comment.x
Yeni katalog bildirimi almak ister misiniz? OK Hayır, teşekkürler