Avon Ağustos Kataloğu 2012 Bayram Fırsatları

Ramazan Bayramını bu yıl Ağustos ayında kutluyoruz. Haliyle Avon Ağustos kataloğu 2012 ile Ramazan Bayramı’nın bir çakışması söz konusu. Esenlikle geçen Ramazan ayının ardından artık herkesin beklentisi güzel bir bayram geçirmek yönünde. Avon da bu beklentilere küçük de olsa katkı yapmak için Avon Ağustos kataloğu 2012 sayfalarında çeşitli sürprizler hazırlamış. Birçok ürün yılın en iyi […]

Ramazan Bayramını bu yıl Ağustos ayında kutluyoruz. Haliyle Avon Ağustos kataloğu 2012 ile Ramazan Bayramı’nın bir çakışması söz konusu. Esenlikle geçen Ramazan ayının ardından artık herkesin beklentisi güzel bir bayram geçirmek yönünde. Avon da bu beklentilere küçük de olsa katkı yapmak için Avon Ağustos kataloğu 2012 sayfalarında çeşitli sürprizler hazırlamış. Birçok ürün yılın en iyi fiyatlarına satılıyor.
Öncelikle katalog %60 indirimli ürünlerle dolu. Normal şartlarda böyle yüksek oranlı indirime girmeyen ürünler de yüksek indirimlerden nasibini almış. Haliyle Ağustos’ta bu konuda diğerlerinden çok daha farklı bir avon kataloğu bulacaksınız.

Yazının devamını görüntüle > 

Avon Ağustos kataloğu 2012 sayfalarını çevirdikçe sıklıkla çeşitli ürünlerin yanında verilen bedava ürünlerle karşılaşacaksınız. Bu kampanyalardan birkaçını burada sizlerle paylaşacağız. Diğer tüm fırsatları Online katalog sayfamızdaki katalogda bulabilirsiniz. Sağ taraftaki veya alttaki bağlantıyı kullanarak Avon Ağustos Kataloğu 2012’yi görüntüleyebilirsiniz.

Avon 2012 Ramazan Bayramı Fırsatları

                    
                    

Burada sadece birkaç kampanya ipucunu vermeye çalıştık. Katalogda 200 üründe benzeri özel indirimler olduğunu hatırlatalım. Tabiki her konuda 100% tatminlik sağlanmasının imkansız olduğunu biliyoruz. Fakat yine de her halükarda Avon Ağustos kataloğu 2012 kesinlikle bu ay incelenmeyi hak ediyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
26
0
Would love your thoughts, please comment.x
Yeni katalog bildirimi almak ister misiniz? OK Hayır, teşekkürler