Avon Ağustos Kataloğu 2016 Online İnceleme

Herkese merhaba… Avon ağustos kataloğu 2016 içeriğine bu sayfa altından ulaşabilirsiniz. Öncelikle AVON hakkında bilmeniz gereken birkaç konudan bahsedelim. Ülkemizde doğrudan satışa dayalı kozmetik sektörünün tartışmasız bir numaralı markası olan Avon, kadınlar için artık güvenilirliğin ve kalitenin simgesi haline gelmiş bir firmaya dönüşmüştür. Bilimsel araştırmalara verdiği önemle dünya kadınlarının tüm ihtiyaçlarının “sağlıklı” bir biçimde karşılanmasını […]

Herkese merhaba… Avon ağustos kataloğu 2016 içeriğine bu sayfa altından ulaşabilirsiniz. Öncelikle AVON hakkında bilmeniz gereken birkaç konudan bahsedelim.

Ülkemizde doğrudan satışa dayalı kozmetik sektörünün tartışmasız bir numaralı markası olan Avon, kadınlar için artık güvenilirliğin ve kalitenin simgesi haline gelmiş bir firmaya dönüşmüştür. Bilimsel araştırmalara verdiği önemle dünya kadınlarının tüm ihtiyaçlarının “sağlıklı” bir biçimde karşılanmasını sağlayan Avon, ürün gelişim stratejisi ile tercih sebebi olmayı başarmıştır. İnsan sağlığına zarar veren kimyasal maddeleri üretim bandından tamamen çıkaran markanın müşterilerine sunduğu tüm ürünlerin güvenilir olduğu defalarca ortaya konmuştur. Satışa sunacağı ürünleri titiz testlerden geçiren ve sağlık konusuna verdiği önemi başta Avrupa Standartları Sağlık Yönetmeliği olmak üzere pek çok kriteri karşılayarak ortaya koyan Avon, ürün testlerinde hayvanları kullanmayarak duyarlılığını gözler önüne sermektedir.

 İnsan sağlığına özen gösteren bir üretim politikası benimseyen Avon, dünya markası olmanın gereğini yerine getirerek çevre konusunda da örnek bir bilince sahiptir. Ürünlerin kendisi gibi ambalajlarının da doğaya zarar vermeyen maddeler kullanarak üreten Avon, bu özelliğiyle ne denli büyük bir marka olduğunu gözler önüne sermektedir. Avon Ağustos kataloğu 2016‘da görebileceğiniz üzere ürün çeşitliliğini her geçen gün arttırarak Türkiye’nin en çok beğenilen ve tercih edilen kozmetik ürünlerini sunan marka, binlerce kadına da ciddi bir kazanç imkanı sağlamaktadır. Kendi işinde yükselerek ekonomik anlamda “tam bağımsız” hale gelmek isteyen tüm müşterilerine satış temsilcisi olma fırsatı sunan Avon, ürünlerini kullanan ve çevresindekilere de kullandırmak isteyen kadınlarla karını paylaşmaktadır. Avon satış temsilcileri markanın eğitim seminerlerine katılarak pazarlama, ürün içeriği ve stratejik gelişim gibi birçok konuda kapsamlı bir eğitim almaktadır. Markanın dünyanın en güvenilir kozmetik üreticilerinden biri olması, satış temsilcilerinin ürünleri çok kolay bir biçimde pazarlamasını da sağlamaktadır.

 Avon satış temsilciliği ile kendi işini kurarak kısa süre içinde ekibini oluşturan pek çok kadın günümüzde yüksek kazanç sağlamaktadır. Müşterilerini de birer satış temsilcisi yapan Avon bağımsız satış temsilcileri, böylece ekip kurabilmekte ve kar marjını ciddi seviyelere taşıyabilmektedir. Kadınlar, çocuklar ve erkekler için birçok farklı ürün geliştiren ve geliştirmeye de ara vermeden devam eden Avon, tüm müşterilerini karına ortak olmaya davet etmektedir. Dilerseniz şimdi de Avon Ağustos kataloğu 2016’ya geçelim:
 avon ağustos kataloğu 2016

Sosyal Medyada Paylaşın:
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
101
0
Would love your thoughts, please comment.x
Yeni katalog bildirimi almak ister misiniz? OK Hayır, teşekkürler