Avon Ağustos 2017 PANORAMA KATALOĞU

Avon Ağustos kataloğu 2017 Temsilcilere ne getiriyor, hangi avantajları sağlıyor K8 2017’nin  Panorama kataloğunda bu sorulara çok açık cevaplar var. Yine her zamanki gibi Avon’un imkanlarından en iyi şekilde yararlanabilmeniz için hazırlanmış bir katalogla karşınızdayız. Avon Ağustos Kataloğu 2017’nin Panoramasında Neler Var? Öncelikle Panorama kataloğunun 21. sayfasına bakalım. Bu bölümde çok avantajlı bir paket kampanya […]

Kataloğu hemen incele ☛


Avon Ağustos kataloğu 2017 Temsilcilere ne getiriyor, hangi avantajları sağlıyor K8 2017’nin  Panorama kataloğunda bu sorulara çok açık cevaplar var. Yine her zamanki gibi Avon’un imkanlarından en iyi şekilde yararlanabilmeniz için hazırlanmış bir katalogla karşınızdayız.

Avon Ağustos Kataloğu 2017’nin Panoramasında Neler Var?

Öncelikle Panorama kataloğunun 21. sayfasına bakalım. Bu bölümde çok avantajlı bir paket kampanya söz konusu. Tam 7 üründen oluşan bir paket 128 tl ekstra indirimiyle beraber yalnızca 55 TL ye geliyor. Pakette neler var hemen bakalım;

  1. Dreams EDP – 50ml
  2. Perceive EDP – 30ml
  3. Naturals Vücut Temizleyici / Nar ve Kırmızı Meyveler – 200ml
  4. Kakao Yağı İçeren Tırnak ve Kütikül Kremi XXL – 200ml
  5. Supershock Suya Dayanıklı Maskara / Black – 10ml
  6. Nemlendirici Ayak Losyonu – 75 ml
  7. Suya Dayanıklı Göz Kalemi / Black

Parfüm, makyaj ve bakım serilerinden 7 ürün bir arada sadece 55 tl olan bu paketi dilediğiniz kadar sipariş edebilir, satışlarınızdaki karı artırabilirsiniz.

Avon Ağustos 2017 Kataloğunda Yaza Özel Fırsatlar

Avon Temsilcilerinin yaz aylarında en çok sattığı ürün çeşitleri arasında güneş kremleri gelir. Deniz sezonu açıldığı için güneş kremleri herkes için temel bir ihtiyaç haline gelir. Haliyle bol bol güneş kremi satacağınızı düşünerek Avon sizler için harika bir kampanya yaptı. Tam 15 adet güneş kreminden oluşan seti yalnızca 112,50 TL’ye Avon ağustos kataloğu 2017’de satın alabilirsiniz. Yani bu demek oluyor ki; Yalnızca 1 setten 318 TL ekstra indirim elde edeceksiniz. Bu da bir o kadar kar elde etmek demek. Hepinize bol satışlı, yüksek karlı bir Ağustos ayı diliyoruz.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
108
0
Would love your thoughts, please comment.x
Yeni katalog bildirimi almak ister misiniz? OK Hayır, teşekkürler