K10 Panorama Kataloğu 2017

Her ay temsilcilerin merakla beklediği, temsilcilerin işlerini kolaylaştıran, satışlarını çok daha fazla artırmaları için temsilcilere özel kampanyaların yer aldığı Avon Panorama kataloğu bu ay da yayında. Bu bölümde en son yayımlanan sayı olan Avon Eylül kataloğu 2017‘nin Panorama kataloğunu sizlerle paylaşıyoruz. Avon K10 2017 kataloğu birçok yenilik barındırıyor. Bunlardan birisi de birbirine karıştırılabilen iki parfümün […]

Kataloğu hemen incele ☛

Her ay temsilcilerin merakla beklediği, temsilcilerin işlerini kolaylaştıran, satışlarını çok daha fazla artırmaları için temsilcilere özel kampanyaların yer aldığı Avon Panorama kataloğu bu ay da yayında. Bu bölümde en son yayımlanan sayı olan Avon Eylül kataloğu 2017‘nin Panorama kataloğunu sizlerle paylaşıyoruz.

Avon K10 2017 kataloğu birçok yenilik barındırıyor. Bunlardan birisi de birbirine karıştırılabilen iki parfümün bir arada bulunması. Yaptığınız her yeni karışımla yeni bir tarz yakalayabileceğiniz, kendinize has orijinal bir koku oluşturabileceğiniz yepyeni bir ürün. Bunu müşterilerinize mutlaka anlatmalısınız. Kim kendisine özel bir koku ortaya çıkarmak istemez ki? Avon Eylül Kataloğu 2017 içerisinde bu üründen çoklu alımlarınızda artan oranda indirimler sağlayacaksınız. Ciddi merak uyandıracak bu yeni parfümlerden çok sayıda satmak oldukça mümkün. Bu parfümün, bir sonraki katalog olan Avon K11 2017 kataloğunun kapağında yer alacağını da şimdiden hatırlatalım.

Avon K10 2017 Kataloğuyla birlikte tüm temsilciler harika hediyeler kaznıyor. 5 katalog veya 1 satış geliştirme paketi içeren toplam 200 tl sipariş verdiğikten sonra K11’deki ilk siparişinizde  Little Red Dress EDP hediye olarak geliyor. 10 katalog ve 2 satış geliştirme paketi içeren toplam 500 tl’lik ürün sipariş ettiğinizde ise Avon K11 2017 kataloğundan vereceğiniz ilk siparişinizin yanında Yine aynı parfüm ve 6 kişilik masaörtüsü seti hediye olarak geliyor. Kampanyayla alakalı detayları burada paylaştığımız panorama kataloğunun 6 ve 7. sayfalarında bulabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
108
0
Would love your thoughts, please comment.x
Yeni katalog bildirimi almak ister misiniz? OK Hayır, teşekkürler