Avon Eylül Kataloğu 2013 Online İnceleme

Avon Eylül kataloğu 2013 dönemine özel ürünlerin yer aldığı yılın 10. Avon kataloğu hepinizin bildiği gibi yayımlandı. Artık yavaştan Sonbahar’a özel ürün kampanyalarını da görmeye başladığımız bu sayıda, şarkıcı Hadisenin de Avoncular kervanına katıldığını görüyoruz. Avon ürünlerinin kalitesi herkesin malumu. Her ay çok ciddi rakamlarda ürünler alıyorsunuz. Elbette bu ürünleri sizlere yine sizlerden birileri satıyor. […]

Avon Eylül kataloğu 2013 dönemine özel ürünlerin yer aldığı yılın 10. Avon kataloğu hepinizin bildiği gibi yayımlandı. Artık yavaştan Sonbahar’a özel ürün kampanyalarını da görmeye başladığımız bu sayıda, şarkıcı Hadisenin de Avoncular kervanına katıldığını görüyoruz. Avon ürünlerinin kalitesi herkesin malumu. Her ay çok ciddi rakamlarda ürünler alıyorsunuz. Elbette bu ürünleri sizlere yine sizlerden birileri satıyor. Bu yazımızda Avon Eylül kataloğu 2013’ü online inceleme konusunda yardımcı olmanın yanısıra, bu konuya da biraz değinelim istedik.

online katalog sayfası: avon eylül kataloğu 2013Bir dünya markası olan Avon Kozmetik; Satışlarındaki yüksek artışı ve ürünlerinin bir dünya markası oluşunun en büyük etmenlerinden birisi satış temsilcileri sayesinde olmuştur. Satış temsilcileri olmasa doğrudan satışta piyasa lideri de olunamazdı. Avon kozmetik için satış temsilcileri çok önemli bir rol oynar. Bunun için de şirket satış temsilcilerine sadece değer vermekle kalmaz, onlar için imkânların en iyisini de sunmaya çalışır. Avon kozmetikte sadece satış temsilcisi olarak kazanmaya başladığınızda, örneğin bu ay Avon Eylül kataloğu 2013‘ü ne kadar çok kişiye ulaştırırsanız o kadar çok para ve nam kazanırsınız. Bunu daha fazla açmak gerekirse çevrenizde ne kadar çok kişiyi üye yaparsanız ve satışlarınızda bir o kadar artarsa satış lideri olup çok daha fazla paralar kazanabilirsiniz. Satış temsilcisi olmak; çok kolay ve hiç uğraşmadan olabilmek için, çevrenizde Avon satışı yapan temsilcilere başvurabilir veya internet sitesindeki formu doldurarak temsilci olabilirsiniz.

Avon Eylül kataloğu 2013 ürünleri sattığınızda karınız ne olacak?
Avon size neler kazandıracak? Sattığınız her ürün başına % 33 lük bir kar payı size kalacak öncelikle, sonrasında ise siz daha fazla ürün sattıkça belirli zamanlarda düzenlenen temsilcilere özel olarak verilen çeşitli ev aletleri sizlere hediye edilecektir. Bunlara örnek vermek gerekirse en basitleri bazen ütü, bazen çaydanlık, bazen Avon ürünlerinden hediye bazen de çok daha büyük hediyeler olacaktır.

Oturduğunuz yerden çalışma saatlerini kendiniz ayarlayarak uğraşmadan sıkılmadan doğrudan birebir müşterilerinize satış yapabilecek ve bundan sizde çok keyif alacaksınız. Avon Eylül kataloğu 2013‘ü müşterilerinize göstermeniz ve müşteriniz tarafından ilgi duyulan ürünleri kendilerine biraz anlatmanız yeterli olacaktır. Bayanlar altın günlerinde, misafir oturmalarında, eş, dost, akrabaya yaparlar genelde satışlarını bu tamamen temsilcinin kendi kararıdır. İstediği yerde istediği kişilere satış yapabilir ve kazancını katlayarak Avon dünyasında büyümeye devam eder. Böylelikle hem satış yapıp para kazanabilirsiniz, hem de kendinizde ürünleri satın alarak çok uygun fiyatlara kullanabilirsiniz. Arzu ettiğiniz tüm ürünleri dene boylarını inceleyebilir ve kendinize uygun gördüklerinizi daha kolay satın alabilirsiniz. Kendinize bu denli bir iş kapısı yaratmak sizlere de çok iyi gelecek ve oyalanacaksınız. Arkadaş çevresi e edinebilir ve aktif hayatta yaşayabilirsiniz. Avon Eylül kataloğu 2013 döneminde bol satışlar.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
108
0
Would love your thoughts, please comment.x
Yeni katalog bildirimi almak ister misiniz? OK Hayır, teşekkürler