K10 2017 Fırsat Broşürü

Alışılageldik bir şekilde ayın en indirimli kataloğunun Avon Fırsat Broşürü olduğunu biliyorsunuz. Avon Eylül kataloğu 2017’nin getirdiklerinin yanında indirim anlamında çok daha fazlasını fakat çeşit olarak azını sunan Fırsat Broşürünün tüm sayfalarını sizler için hazırladık ve burada paylaşıyoruz. Eylül ayının sonuna kadar bu broşürdeki indirimlerden faydalanabilirsiniz, fakat genelde ürünlerin stoklarının daha önceden bittiğini hatırlatalım. Peki […]

Kataloğu hemen incele ☛

Alışılageldik bir şekilde ayın en indirimli kataloğunun Avon Fırsat Broşürü olduğunu biliyorsunuz. Avon Eylül kataloğu 2017’nin getirdiklerinin yanında indirim anlamında çok daha fazlasını fakat çeşit olarak azını sunan Fırsat Broşürünün tüm sayfalarını sizler için hazırladık ve burada paylaşıyoruz. Eylül ayının sonuna kadar bu broşürdeki indirimlerden faydalanabilirsiniz, fakat genelde ürünlerin stoklarının daha önceden bittiğini hatırlatalım.

Peki ya Avon K10 Fırsat Broşüründen satın alınabilecek ürün adetinde bir sınırlama var mı? Cevap: Evet var. En azından Fırsat broşürlerindeki ürünlerin erken bitmemesi için alınan küçük bir önlem var. Kampanyanın ilk 3 günü (Çarşamba 16.00’ya kadar) her üründen en fazla 10 adet sipariş verebileceksiniz. Ondan sonrasında ise herhangi bir kısıtlama yok, kalan ürünleri istediğiniz gibi sipariş verebilirsiniz 🙂  Tabi onun da tarihle bir sınırı var. K10 Fırsat Broşüründeki kampanyalar 29 Eylül 2017’ye kadar geçerli. Avon Eylül kataloğu 2017‘nin ve Fırsat Broşürünün tüm imkanlarından yararlanabileceğiniz, keyifli bir katalog dönemi dileriz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yeni katalog bildirimi almak ister misiniz? OK Hayır, teşekkürler