Avon K10 Kataloğu 2017

Avon K10 2017 kataloğundan herkese merhaba. Yeni bir avon kataloğuyla daha karşınızdayız. Bizimle birlikte Avon eylül kataloğu 2017’yi herkesten önce inceleme şansına sahip olacaksınız. Eylül 2017’ye özel yepyeni avon ürünlerini ve harika kampanyaları birlikte inceleyeceğiz. Ayrıca yine sitemiz üzerinden Eylül 2017 Avon Panorama Kataloğu ve Fırsat Broşürünü de kolayca inceleyebileceksiniz. Şimdi kısaca Avon Eylül Kataloğu […]

Kataloğu hemen incele ☛

Avon K10 2017 kataloğundan herkese merhaba. Yeni bir avon kataloğuyla daha karşınızdayız. Bizimle birlikte Avon eylül kataloğu 2017’yi herkesten önce inceleme şansına sahip olacaksınız. Eylül 2017’ye özel yepyeni avon ürünlerini ve harika kampanyaları birlikte inceleyeceğiz. Ayrıca yine sitemiz üzerinden Eylül 2017 Avon Panorama Kataloğu ve Fırsat Broşürünü de kolayca inceleyebileceksiniz. Şimdi kısaca Avon Eylül Kataloğu 2017 bize nasıl yenilikler ve avantajlar getirdiğine biraz değinelim.

Avon K10 kataloğuyla beraber klasik ruj anlayışı yeni bir boyut kazanıyor. Katı, pastel formunda klasik rujlar yerini sıvı, likit rujlara bırakıyor. Mat renklerden hoşlananlar bu sıvı ruj haberinden pek hoşlanmamış olabilirler. Fakat bu likit rujlar ister parlak ister mat..! Tarzınıza göre mat renk seçeneklerini de bol renk alternatifi arasından istediğiniz gibi seçebilirsiniz. Makyaj anlayışınıza modernlik katacak bu ruj deneyimini mutlaka siz de denemelisiniz. Bu denemeyi kolayca yapabilmeniz için Avon harika bir kampanya başlatmış bile. Bu ürünler Avon eylül kataloğu 2017’de ilk defa yer alıyor. Haliyle tanıtıma özel %45’lik bir indirimle bu yenilikçi rujlara neredeyse yarı fiyatına sahip olabilirsiniz. Bu rengarenk rujları sakın kaçırmayın.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:
Subscribe
Bildir
guest

1 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Ece ozlem

Güncellemeler azalsın

26
0
Would love your thoughts, please comment.x
Yeni katalog bildirimi almak ister misiniz? OK Hayır, teşekkürler