Avon Haziran Kataloğu 2012

Avon haziran kataloğu 2012 yılın 5.ayında hizmete alınacak tasarlanacak ve yılın 6.ayında yapmış olduğu aktif kampanyalar ile piyasaya sanılacaktır. Ülkemizde satış politikasını bir hayli değiştiren Avon, öncede internet üzerinden satışa izin vermiyordu. Ancak yaptığı yanlışın farkına kısa sürede varan Avon bu satış politikasını değiştirmiş durumda. İnternetin büyük bir Pazar olduğunu anlayan Avon artık sanal dünyadan […]

Avon haziran kataloğu 2012 yılın 5.ayında hizmete alınacak tasarlanacak ve yılın 6.ayında yapmış olduğu aktif kampanyalar ile piyasaya sanılacaktır. Ülkemizde satış politikasını bir hayli değiştiren Avon, öncede internet üzerinden satışa izin vermiyordu. Ancak yaptığı yanlışın farkına kısa sürede varan Avon bu satış politikasını değiştirmiş durumda. İnternetin büyük bir Pazar olduğunu anlayan Avon artık sanal dünyadan da ürün satmaya başlamış durumdadır. Avonikizler burcunun ayı olan haziran ayında aynı ikizler burcunun özellikleri gibi genç kalmayı başarabilmeye dönük bir politika izlemeyi uygun bulmuştur. Kış aylarının bittiği, yaz aylarına başladığımız şu günlerde Avonbu kataloğunda yazlık bakım ürünlerini, yazlık ürünleri satışa sunmuş durumdadır. Her sene yaz aylarında satılan ürünlerin kış aylarından fazla olduğunu belirten Avon 2012 senesi içersinde Avon Haziran kataloğu 2012 ile geçtiğimiz yazdan daha fazla ürün satışı beklediklerini belirtti. Buna sebep olarakta yapmış oldukları indirimleri ve yeni üretime başlayan ürünleri gösteren Avon insanları heyecanlandırmış durumda bu çıkışıyla.
                Avon haziran kataloğu 2012hakkında beklenen gelişmeleri açıklamaya çalıştık. Şimdi Avon’un ürünleri hakkında genel niteliklerine değinerek açıklamaya çalışacağız.
Avon ürünlerinin genel özellikleri
 •          Kaliteli ve dikkat çekici yapıya sahip olmaları
 •          Sağlık bakanlığından onaylı olmaları
 •          Her ürünün insana önem veren bir yanının olması
 •          Ürünlerin içeriklerinin açık açık belirtilmiş olması
 •          İnsan sağlığına zararlı ürünleri barındırmıyor olmaları
 •          Sihirli dokunuşlar ile insanlara mutluluk vermeleri
 •          İnsanların kendilerini iyi hissetmeleri
 •          Hediye paketleri ile güzel ve mükemmel bir hediyeye dönüşmeleri
 •          İstediğiniz ürüne ürünlere anında ulaşabiliyor olmanız
 •          Avonkalitesini hepsinde hissedecek olmanız
 •          Her ürünün değişim imkânının bulunması.
 • Avon parfümlerinin genel özelliği bulundurduğu maddeler ile insanlara mutluk hormonu salgılatmaları. Tüm bu birbirinden özel ürünlerin ve fırsatların sergilendiği Avon haziran kataloğu 2012 hakkında bilgi vermeye çalıştık. Alttaki Kataloğu Görüntüle linkine tıklayarak kataloğu sorunsuzca görüntüleyebilirsiniz.

avon haziran kataloğu 2012
Sosyal Medyada Paylaşın:
Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Adsız

daha önceden kullandığım enduring sable ruj ve brown şugar açılıp kapanabilen göz kalemi çok güzeldi.neden yok artık?lütfen tekrar katologlardan bizlere ulaşmasını istiyoruz…

101
0
Would love your thoughts, please comment.x
Yeni katalog bildirimi almak ister misiniz? OK Hayır, teşekkürler