Avon Haziran Kataloğu 2016 Yayında!

Avon Haziran kataloğu 2016 kampanyalarının yer aldığı yayınımızdan herkese merhaba. Herkesin merakla beklediği, Avon’un kendi 130. kuruluş yılını kutladığı bir katalogtan söz ediyoruz. Şimdi bu sayı tüm detaylarıyla burada olacak, bakalım beklentilerinizi karşılayacak mı? Avon Haziran kataloğu 2016 Stil Butiği Broşürümüzde bir çok hediye seçeneğiyle dolu, katalogla birlikte broşürdeki ürünleri de müşterilerinizle paylaşmayı unutmayın! Bu […]

Avon Haziran kataloğu 2016 kampanyalarının yer aldığı yayınımızdan herkese merhaba. Herkesin merakla beklediği, Avon’un kendi 130. kuruluş yılını kutladığı bir katalogtan söz ediyoruz. Şimdi bu sayı tüm detaylarıyla burada olacak, bakalım beklentilerinizi karşılayacak mı?

Avon Haziran kataloğu 2016 Stil Butiği Broşürümüzde bir çok hediye seçeneğiyle dolu, katalogla birlikte broşürdeki ürünleri de müşterilerinizle paylaşmayı unutmayın! Bu Güzellik Ayağınızı Yerden Kesecek! 130. Yıl kutlamalarımıza özel, bir Temsilcimize muhteşem bir Jeep hediye ediyoruz. Üstelik, Jeep kazanan Temsilcimizin Satış Lideri de aynı muhteşem arabanın sahibi oluyor. Hayallerinizdeki jeepi kazanmak için, K5-K6 2016 süresince, her 125 TL’lik siparişinizde 1 çekiliş hakkı sizin olacak! Daha çok sipariş vererek şansınızı artırabilirsiniz. Avon sayesinde bir hayali daha gerçeğe dönüştüreceğimiz için çok mutluyum, detaylar için sayfa 11’i inceleyebilirsiniz.
Dilerseniz tüm avoncuların merakla beklediği 2016 yılının Avon Haziran kataloğuna şöyle bir göz atalım:
Kaynak: Avon Katalog

Sosyal Medyada Paylaşın:
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
26
0
Would love your thoughts, please comment.x
Yeni katalog bildirimi almak ister misiniz? OK Hayır, teşekkürler