Avon K13 2015 Kasım Kataloğu Yayında! Online İncele

Şimdiden Avon K13 2015’i görmek için sabırsızlandığınızı biliyorum. Bu ay da merakınızı mümkün olduğunca önceden gidermeyi kendimize görev edindik. Pek kolay olduğunu söyleyemeyiz tabi. Elimize geçirdiğimiz ilk Avon Kasım kataloğu 2015’i sizler için hiç üşenmeden sayfa sayfa sanal ortama geçirdik. Sonuç olarak şuan karşınızda güzel bir avon kataloğu bulunuyor. K13 FIRSAT BROŞÜRÜ için Tıklayın! Şimdi […]

Şimdiden Avon K13 2015’i görmek için sabırsızlandığınızı biliyorum. Bu ay da merakınızı mümkün olduğunca önceden gidermeyi kendimize görev edindik. Pek kolay olduğunu söyleyemeyiz tabi. Elimize geçirdiğimiz ilk Avon Kasım kataloğu 2015’i sizler için hiç üşenmeden sayfa sayfa sanal ortama geçirdik. Sonuç olarak şuan karşınızda güzel bir avon kataloğu bulunuyor.

K13 FIRSAT BROŞÜRÜ için Tıklayın!

Şimdi de 2015 yılının ilham veren Avon kadınını arıyoruz! 

 Ocak ayında sahiplerini bulacak “elele avon kadın ödülleri” kapsamında bizim için en heyecan verici kategori olan “yılın avon kadını” kategorisi için, “yılın ilham veren avon kadını benim” diyorsanız, bu yarışta siz de yerinizi almalısınız. Ocak ayında gerçekleşecek görkemli törende sahneye çıkacak ve ödülünüzü ünlü isimlerin elinden alacaksınuz.
Ayrıca Kampanya 13’te %50’nin üzerinde indirimle satışa sunulan yeni Lash Hacim veren maskara, anında kalın ve hacimli kirpikler yaratıyor. Eğer bu ürünü Avon K13 2015 kataloğunda en fazla satan siz olursanız, Avon2la güzelliklerle dolu bir gün geçirme şansına sahip oluyorsunuz. Öneğin ünlü makyaj artisti Gökhan Yalçıner’den de saç bakımı ve makyaj uygulaması kazanıyorsunuz. Sizler için güzelliklerle dolu bir Avon Kasım kataloğu 2015 süreci diliyoruz.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
26
0
Would love your thoughts, please comment.x
Yeni katalog bildirimi almak ister misiniz? OK Hayır, teşekkürler