Avon K13 2017 FIRSAT BROŞÜRÜ

2017 yılının son Fırsat Broşürü ile karşınızdayız. Yılın son indirimli ürünlerinin yer aldığı Avon K13 2017 Fırsat Broşürü yine yüksek indirimler vaad ediyor. Hemen incelemeye başlayalım…

Kataloğu hemen incele ☛

Avon Aralık kataloğu 2017’nin Fırsat Broşürü ekiyle karşınızdayız. Fırsat broşürlerinde artan oranlarda indirimlerle sık karşılaşırız. Zaten broşürün içindeki tüm ürünlerde ciddi indirimler olmasına rağmen, alışveriş yaptıkça indirim oranınız yükselir. Mesela Avon K13 2017 Fırsat Broşüründen 20 TL lik alışveriş yaptığınızda ekstra indirimler kazanıyorsunuz. Keira saat ve Adley metal saat bu doğrultuda ekstra indirimlerle satın alabileceğiniz ürünlerden. Zaten kataloğun ilk sayfasında bu kampanyayı görebilirsiniz.

Avon K13 2017 Fırsat Broşüründen Diğer Fırsatlar

Avon duş jellerini, banyo köpüklerini seviyor ve kullanıyorsanız, bu ayki fırsat broşüründen sizin için iyi haber var. Tam 1 LT boyunda Yaban mersini ve portakallı banyo köpüğü yalnızca 9,95 TL..! Ayrıca 500ml’lik avon duş jelleri ise Avon K13 2017 Fırsat broşüründe yalnızca 5,95 TL’ye satın alınabilir. Üstelik 4 farklı duş jeli seçeneğinden istediğinizi seçebilirsiniz.

Her ne kadar kış mevsimine giriyor olsak da cildimizin halen korunmaya ihtiyacı var. Özellikle bazı ciltler, ışığa karşı çok daha hassas. 50 Faktör korumalı yüz ve vücut için kullanılabilir güneş losyonu Avon Aralık kataloğu’nun eki olan Fırsat Broşüründe yalnızca 16,95 TL. Yaz dönemi fiyatının 46 TL olduğunu hatırlatalım. Önümüzdeki yaz için de güzel bir yatırım olabilir. Bu ürünün yanında güneş ışınlarına ne kadar maruz kaldığınızı gösteren Avon SUN Güneş bilekliği de yalnızca 4,95 TL. Bu silikon bileklikteki göstergelerin rengi, maruz kaldığınız UV ışınlarının seviyesine göre koyulaşıyor. Böylelikle ne kadar ışına maruz kaldığınızı görebiliyorsunuz. Ayrıca aksesuar olarak kullanmak için de ideal.

Online K13 2017 FIRSAT BROŞÜRÜ / Galeri:

Sosyal Medyada Paylaşın:
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
26
0
Would love your thoughts, please comment.x
Yeni katalog bildirimi almak ister misiniz? OK Hayır, teşekkürler