Avon K13 Kataloğu 2013

Avon K13 kataloğu muhtemelen yılın sondan bir önceki yayını olacak. Katalogda bu sefer de maskaralar trend ürünler konumunda. Birçok açıdan kirpiklerinizi mükemmel şekilde kaldıran Avon’un yeni ürettiği harika maskaralar K13 kataloğunun kapağında yer alıyor. Hatta kapakta “Dünyada bir ilk” başlığı altında bu maskaraların tanıtımı yapılıyor.Ayrıca bu ay rujlarda inanılmaz bir indirim var. Maskarayı tamamlayıcı bu […]

Avon K13 kataloğu muhtemelen yılın sondan bir önceki yayını olacak. Katalogda bu sefer de maskaralar trend ürünler konumunda. Birçok açıdan kirpiklerinizi mükemmel şekilde kaldıran Avon’un yeni ürettiği harika maskaralar K13 kataloğunun kapağında yer alıyor. Hatta kapakta “Dünyada bir ilk” başlığı altında bu maskaraların tanıtımı yapılıyor.
Ayrıca bu ay rujlarda inanılmaz bir indirim var. Maskarayı tamamlayıcı bu karika rujlar 23,50 TL yerine sadece 6,50 TLye satılıyor. Avon’un bu mükemmel rujlarına, sadece şu sıralar ruj ihtiyacı olanlar değil herkes bu kampanyadan yararlanarak sahip olmalı. Fırsatı kaçırmayın diyoruz.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
101
0
Would love your thoughts, please comment.x
Yeni katalog bildirimi almak ister misiniz? OK Hayır, teşekkürler