Avon Kasım Kataloğu 2013 İçeriği

Senenin sonuna gelirken Avon Kasım kataloğu 2013 çok özel kampanyalarıyla sitemizdeki yerini aldı. Bu yazımızda yılın 11. avon kataloğu kampanyalarından birkaçını, önfikir edinmeniz açısından sizlerle paylaşacağız. Kasım ayının romantizmi kataloğun tüm sayfalarına yansımış durumda. Parfüm yoğunluğu ön planda. İlk sayfalarda Avon’un efsane parfümleriyle alakalı tekliflerle karşılaşacaksınız. Parfüm ihtiyacınızı tümüyle giderebilecek bir kampanya dönemi. Kataloğun orta […]

Senenin sonuna gelirken Avon Kasım kataloğu 2013 çok özel kampanyalarıyla sitemizdeki yerini aldı. Bu yazımızda yılın 11. avon kataloğu kampanyalarından birkaçını, önfikir edinmeniz açısından sizlerle paylaşacağız. Kasım ayının romantizmi kataloğun tüm sayfalarına yansımış durumda. Parfüm yoğunluğu ön planda. İlk sayfalarda Avon’un efsane parfümleriyle alakalı tekliflerle karşılaşacaksınız. Parfüm ihtiyacınızı tümüyle giderebilecek bir kampanya dönemi.

Kataloğun orta bölümlerinde 1 alana 1 bedava promosyonu halen devam ediyor. Bizim favori ürünlerimizden olan Luxe fondötenleri sayfa 48-49’da %35 indirimle satılıyor. Kendinizi podyum ışıkları altında hissetmeniz mümkün. Pek çok yerli ve yabancı modasever, İstanbul 2013 Moda Haftası’na davetliydi. Avon, makyaj uzmanlarının da tercih ettiği Luxe koleksiyonuyla bu muhteşem organizasyonda hazır bulunarak etkileyici podyum görünümleri oluşmasını sağladı. Luxe fondötenler Avon Kasım kataloğu 2013’ün en gözde ürünlerinden olup, kusursuz bir cilt için kesinlikle tavsiyemizdir.
Sayfa 54-67′ arasına gelindiğinde…
yarı fiyatına satın alabileceğiniz birçok parfümle karşılaşacaksınız. Tüm sevdiklerinize hediye stoğu yapmanın zamanı gelmiş olabilir. Çünkü biz ilk defa bu kadar çok parfümün promosyonunun yapıldığı vir avon kataloğu görüyoruz. Belki birdaha bu fırsatı ele geçirme şansınız olmayabilir. En favori kampanyamız ise sayfa 74’deki Soft Musk parfümünde yapılmış. Ürün hem yarı fiyatına satılıyor, hem de bir ürün aldığınızda ikincisini sadece 1 TL’ye satın alma şansına da sahip oluyorsunuz. Avon Kasım kataloğu 2013’deki bu çılgın fırsatı kaçırmayın.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Adsız

Bu avon kasım kataloğu 2013'ün yayımlanan ilk parçası mı oluyor?

Adsız

Evet avon kasım kataloğu 2013'ün ilk parçasıydı, şimdi ikinci parçası da yayınlandı yani AVON K13 kataloğundan bahsediyorum.

108
0
Would love your thoughts, please comment.x
Yeni katalog bildirimi almak ister misiniz? OK Hayır, teşekkürler