Avon Mart Kataloğu 2016 Online İnceleme

Kadınlar gününü kapsayan içeriğiyle Avon mart kataloğu 2016 bu yayınıyla birçok yenilikle geldi. Bu özel günü es geçmeyin, Avon’dan küçük bir hediyeyle kendinizi de şımartın.Bu hediyeler sizin için! Temsilci Programlarımızda Fırsat 1’de Super Shock Maskara, True Colour İkili Göz Farı ve Summer White Kadın Parfümü, Fırsat 2’de 25 AVONPARA veya Yumurta Pişirici hediyeleri muhteşem, incelemek […]

Kadınlar gününü kapsayan içeriğiyle Avon mart kataloğu 2016 bu yayınıyla birçok yenilikle geldi. Bu özel günü es geçmeyin, Avon’dan küçük bir hediyeyle kendinizi de şımartın.Bu hediyeler sizin için! Temsilci Programlarımızda Fırsat 1’de Super Shock Maskara, True Colour İkili Göz Farı ve Summer White Kadın Parfümü, Fırsat 2’de 25 AVONPARA veya Yumurta Pişirici hediyeleri muhteşem, incelemek için Avon 2016 mart kataloğunun sayfa 10-11’ine bakabilirsiniz. Satışlarınızı artırarak bu birbirinden güzel hediyeleri kazanacağınıza eminim.

En başarılı Satış Liderlerimize özel 2016 Circle of Excellence Programınıyla Roma’ya uçuyoruz! Detayları sayfa 15’te göreceğiniz bu yarışa katılmak için siz de Satış Lideri olup, hayallerinizin ötesine geçebilirsiniz!
Detaylar: http://www.avonkatalog.net/_avon-mart-katalogu.html
Bir hayal daha gerçek oldu! Elele AVON Kadın Ödülleri kazananları, Yılın Avon Kadını Ezel Ün’ü ve Pembe Meleklerimiz Elif Kaya ve Satu Daşdemir’i tebrik ediyorum.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
101
0
Would love your thoughts, please comment.x
Yeni katalog bildirimi almak ister misiniz? OK Hayır, teşekkürler