Avon Mayıs Kataloğu 2013 Online İnceleme

“Avon mayıs kataloğu 2013” halihazırda yayımlanmış durumda. Katalogda birçok yeni ürünün yanısıra anneler gününe özel bir de hediye kataloğu bulunuyor. Malumunuz anneler günü hediyesiz olmaz. Hediye almak da işin çoğumuza en zor gelen kısmı. Avon kataloğu çoğunlukla bayanlara özel ürünler barındırdığından, hediye bulma meselesi, her sene olduğu gibi bu sene de sıkıntı olmaktan çıkıyor anlamına […]

“Avon mayıs kataloğu 2013” halihazırda yayımlanmış durumda. Katalogda birçok yeni ürünün yanısıra anneler gününe özel bir de hediye kataloğu bulunuyor. Malumunuz anneler günü hediyesiz olmaz. Hediye almak da işin çoğumuza en zor gelen kısmı. Avon kataloğu çoğunlukla bayanlara özel ürünler barındırdığından, hediye bulma meselesi, her sene olduğu gibi bu sene de sıkıntı olmaktan çıkıyor anlamına geliyor. Mayıs ayına özel ilk defa görücüye çıkarılan parfümler de avon mayıs kataloğu 2013‘ü online inceleme gereksinimini artırıyor.Hediyelerin sadece parfümlerden ibaret olduğunu sanmayın. Dediğimiz gibi koskocaman, hediyelerle dolu bir katalog sizleri bekliyor. Bu kataloğun içerisinde çoğunlukla aksesuarlar yer alıyor. Bu sebeple bu yazımızda sizlere avon aksesuarlarından bahsetmek istedik.
avon katalogAvon dünyaca ünlü bir kozmetik markasıdır. Ürünlerinin kalitesi ve satış üstünlüğü açısından da dünyadaki kozmetik devlerinden biri olarak ilk sıralarda yer alır. Kişisel bakım ürünlerine ağırlık verse de satmış olduğu yüzükler, takılar, saatlerde de en az kozmetik ürünleri kadar başarılıdır. Takıları genellikle üçlü set halinde boyun zinciri veya kolye ucu, bilekliği ve küpesi olarak satışa sunsa da yüzük, saat gibi tamamlayıcı ürünleri avon mayıs kataloğu 2013’de bulunmaktadır.
Takılar çok şık ve her ay çıkarmış olduğu kataloglarda değişik modellerde satışa sunulmaktadır. Takı çeşitlerine bakıldığında renkli taşlar ön plandadır. Asla solma yapmayan gümüş kaplama veya altın sarısı takılarda en son moda trendler göz önünde bulundurularak bayanların zevkine sunulmaktadır. Başka hiçbir yerde bulamayacağınız takı çeşitleri ile kendine has bir tarzı olan Avon takıları tüm bayanların hayallerini süsleyecek türden. Özel gecelerinizde takabileceğiniz ağır bir set veya gün içerisinde takabileceğiniz yüzük, kolye gibi aksesuarlardan oluşan bu takıları Avon Mayıs kataloğu 2013‘den takip edebileceğiniz gibi diğer sayılarda kısıtlı olsa da  takip edebilirsiniz. Zevkinize ve tarzınıza özel mutlaka bir model beğeneceksinizdir.
Saatlerde ise; bazı aylarda çıkarmış olduğu kataloglarda erkek müşterilerini de unutmayan Avon erkek Saatlerinde de çok başarılı modeller çıkarmaktadır. Hatta erkek saatleri olan kataloglarda çoğu zaman satışlar çok yüksekte olup ürünlerin bittiği bile görülmektedir. En çok satılan erkek modellerinde bayan ve erkek ikili setler varsa en çok tercih edilen bu ikili setlerdir. Eşler her zaman bazı aksesuarlarının benzemesini veya aynı olmasını tercih ederler. Bu işi en ince ayrıntısına kadar düşünen Avon bu ikili setlerde de satışlarında büyük başarılar elde etmiştir. Ayrıca tüm Avon ürünleri gibi takılarında ve Saatlerinde de “avon kataloğu” vasıtasıyla çok makul fiyatlar sunan Avon, hem kaliteli hem de uygun fiyata her zevke hitap etmektedir.
Özellikle kadınlara hitap eden en güzel günlerde ona hediye etmekten çekinmeyin. Kadınlar günü, anneler günü gibi birçok özel günlerde hediye edebilirsiniz. Annenize en güzel hediyeyi verebilmek için zevkinize güvenin ve Avon takılarından en beğendiğinizi alarak bu anneler gününde hediye etmekten kaçınmayın. Mutluklalar yaşamanız ve mutlu olmak için sevdiklerinizi hatırlamanız yeterli. “Avon mayıs kataloğu 2013” sizlere bu konuda yardımcı olmak adına sizlere sunduğu birçok alternatifle yayında!

Sosyal Medyada Paylaşın:
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
26
0
Would love your thoughts, please comment.x
Yeni katalog bildirimi almak ister misiniz? OK Hayır, teşekkürler