Avon Nisan Kataloğu 2013 – Avon Nisan 2013 K4

Avon Nisan kataloğu 2013 sayısı ile alakalı hazırladığımız yazımıza hoşgeldiniz. Avon K4 kataloğu 2013 yılının yayımlanan dördüncü kataloğu olma özelliği taşıyor. Bu Avon Kataloğu bahar aylarına girerken mevsim değişikliğinden doğan yaşam tarzı değişikliklerinde ortaya çıkabilecek gerek kozmetik gerek aksesuar ihtiyaçlarınızı tümüyle gidermeyi hedefliyor. Avon ürünleri hem Türkiye’de hem de Dünyada adından bahsettiren bir Dünya markası […]

Avon Nisan kataloğu 2013 sayısı ile alakalı hazırladığımız yazımıza hoşgeldiniz. Avon K4 kataloğu 2013 yılının yayımlanan dördüncü kataloğu olma özelliği taşıyor. Bu Avon Kataloğu bahar aylarına girerken mevsim değişikliğinden doğan yaşam tarzı değişikliklerinde ortaya çıkabilecek gerek kozmetik gerek aksesuar ihtiyaçlarınızı tümüyle gidermeyi hedefliyor.

Avon ürünleri hem Türkiye’de hem de Dünyada adından bahsettiren bir Dünya markası haline gelen bir firma nın ürünleridir. “Avon Nisan 2013” kataloğu sayfalarında inceleme imkanı bulabileceğiniz bu ürünler özellikle ev hanımlarına ek iş imkânı sunmaktadır. Çünkü firmaya ait ürünlerin satışından direk olarak hanımlar %33 komisyon alarak kazanabiliyorlar. avon şubat 2013Avon’un büyümesinde aslında satış taktiklerinin de önemi vardır. Çünkü temsilcilerin avon olarak sattığı ürünlerden kâr elde etmek için sıkça görmemiz sağlanmıştır ve ürünün zaten kaliteli olması temsilciler için satış yaparken zorluk çekmemelerine sebep olur.

Avon Nisan Kataloğu 2013 ve Avon Kazanç Sistemi

Bu yazımızda asıl olarak Avon Nisan Kataloğu 2013‘ten öncelikli olarak Avon kazanç sisteminden bahsetmek istedik. Avon kataloğunda yer alan ürünleri avon adına satarak sizler de kazanç elde edebilirsiniz. Bunu yapabilmeniz için sizin de internet satış temsilciliğine veya doğrudan satış temsilciliğine başvurmanız yeterlidir. İnternet satış temsilciliği içinde avon ürünlerini satmanızın yanında sisteme üye getirerek ve onların sattığı ürünlerden de kar elde edebilirsiniz. Bu kozmetik mamullerini internette satmak kadar reelde satmak da mümkün. Bilinmesi gereken, diğer bilinmeyen markaların aksine avon ürünlerini satmak sizlere artı kolaylıklar sunar. Çünkü Avon en az dünyada olduğu kadar Türkiye sınırları içerisinde bilinen ve güvenilen bir markadır. Bu sebeplerle bu firmanın ürünlerini satmak da kolaydır.

avon nisan 2013

Temsilci olduğunuz anda evinizin adresine gönderilen avon kataloğu ile direk müşteriler için tasarlanan tüm ürünlerin ve bilgilerin yer aldığı kataloğa sahip olmuş olursunuz. Bu şekilde satış için gerekli bilgilerin içerisinde son derece sade bir şekilde yer aldığı kaynağınız olur. Avon kataloğunun diğerlerine göre cazip olmasının bir nedeni de kataloğun içerinde yer alan ürünlerin tanıtım alanlarında bulunan özel alanlarda ürünlerin kokusunu da tanıtabilirsiniz. Avon Nisan 2013 kataloğunu elinize aldığınızda parfüm sayfalarındaki bileğinizi sürdüğünüzde bileğinizde o sayfadaki parfümün kokusunu duyabileceğiniz küçük koku testlerini sakın atlamayın. Avon ürünlerini Dünya kalitesinde olmasına ve Dünyaca tanınmasına karşın ürünlerinin nerede ise tamamında tüm Dünyada benzer markaların çok daha alt fiyatlarına satabilmektedir. Sizlerin satış sırasında bu indirimlerden yararlanarak çok daha satmanız olanaklı olduğu kadar ürünlerin indirimler sayesinde cazip hale gelmesi de mümkün. Avonun bir diğer güzel yanı da bir alana bir bedava satış taktiği sayesinde sizler temsilcilik görevini aldığınızda satış için zorluk çekmemenize neden olacaktır.

Her katalog müşterilerine ürünler hakkında bilgi vermek için tasarlanmıştır ve avon kataloglarının en iyi yanı ise müşterilerine bilgi vermedeki amacı benimsediği gösteren kanıt niteliğinde kataloglar üzerindeki özel alanlar sayesinde birebir ve/veya bileğinize sürerek o özel alanı alacağınız ürünün kokusunu koklayabiliyor olmanızdır. Tüm anlatılanları bu ayın kataloğu olan Avon Nisan kataloğu 2013’ü online inceleyerek detaylı olarak görebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
101
0
Would love your thoughts, please comment.x
Yeni katalog bildirimi almak ister misiniz? OK Hayır, teşekkürler