Avon Nisan Kataloğu 2018 PANORAMA Eki

Nisan Ayının Panorama kataloğunu online olarak inceleyebileceğiniz sayfaya hoşgeldiniz. Bu Panorama kataloğundaki yönergeleri izleyerek Avon Nisan kataloğu 2018’den çok daha yüksek gelirler elde edebileceksiniz.

Nisan ayında tüm avon temsilcilerini harika haberler bekliyor. Avon Nisan kataloğu 2018’in Panorama eki yayında! Gerek yeni temsilcilere, gerekse zaten Avon’dan kazanıyor olan temsilcilere harika hediye fırsatları bu panorama kataloğunda tüm temsilcileri bekliyor.

Avon Nisan Kataloğu 2018 Panorana’dan Yeni Haberler

Öncelikle yeni bir işbirliği haberi vermek istiyoruz. Son dönemin popüler dizi oyuncusu Dilan Çiçek Deniz, Avon K4 2018 kataloğundan itibaren Avon2un yeni marka yüzü olarak avon kataloglarında yer alacak. Yine bu dönemde bu işbirliği bir tv reklamıyla da süslenecek. Bu işbirliğinin satışlarınızı artıracak etki yapacağından hiç şüphe yok.

Dilan Çiçek Deniz Kimdir?

1995 doğumlu olan Dilan Çiçek Deniz, İsmail Baha Sürelsan Konservatuvarı Tiyatro bölümünde oyunculuk eğitimi aldı. 2017’de Los Angeles’ta kısa dönem oyunculuk eğitimine devam etti.

Dilan Çiçek Deniz, edebiyatı ve kitapları çok seviyor.  15 yaşında “Güneşi Annem Sanırdım” adlı şiir kitabı yayınladı. 2014 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi Karşılaştırmalı Edebiyat bölümüne girdi.

Dilan Çiçek Deniz’in Yer Aldığı Projeler:

Tatlı Küçük Yalancılar, Güneşin Kızları, Bodrum Masalı dizileriyle oyunculuk kariyerinde başarıyla ilerledi. Şuanda Çukur dizisinin başrolünde yer alıyor.

Bu işbirliğinin avon satışlarına enerji katacağından hiç şüphe yok. Hadi hiç vakit kaybetmeden Avon Nisan Kataloğu 2018’in Panorama Ekini detaylı şekilde incelemeye başlayalım:

İşte K4 2018 PANORAMA KATALOĞU:

Sosyal Medyada Paylaşın:
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
108
0
Would love your thoughts, please comment.x
Yeni katalog bildirimi almak ister misiniz? OK Hayır, teşekkürler