Avon Temmuz 2017 PANORAMA Kataloğu

Yaza süper bir başlangıç yapabilmeniz adına son Avon Panorama kataloğunu online inceleyerek, Avon Temmuz kataloğu 2017’de yer alan birçok yenilik ve kampanya haberini kolayca öğrenme şansına sahipsiniz.

Kataloğu hemen incele ☛

Avon’un panorama kataloğundan herkese merhabalar. Bu sayfada Avon Temmuz kataloğu 2017’nin Danışmanlar tarafından merakla beklenen Panorama kataloğunu inceleyebileceksiniz. Bu sayıda yine danışmanlar çok özel haberler yer alıyor. Satışları artırabilmeniz ve daha çok kazanabilmeniz adına Avon Temmuz Kataloğu 2017’de nasıl yenilikler olduğu konusunda 30 sayfalık güzel bir özet Panorama kataloğunda.

Güzel haberlerimizden ilkini minimum sipariş tutarı limitinin düşmesi oluşturuyor. Yaz boyunca geçerliliğini koruyacak bu duyuruya göre 75 TL üzeri yaptığınız avon alışverişlerinde hizmet bedeli olarak sadece 1 tl ödeyeceksiniz. Bu tutarın altında kalan siparişlerinizin hizmet bedelinin 10 tl olacağını da belirtelim.

Avon Temmuz kataloğu 2017 sayısıyla beraber gelen ikinci haber ise temsilci programıyla ilgili. Artık bu programdan kazandığınız hediyeler hiç vakit kaybetmeden sipariş kolinizde yer alacak. Böylelikle hediyelerinizi gelmesini beklemek durumunda kalmayacaksınız.

Sadece yaz döneminde geçerli bu iki süper haberin süreinin uzatılmasını ve yıl boyunca da geçerli olmasını temenni ediyoruz. Avon Temmuz kataloğunun getirdiği diğer yenilikler için bu sayfadaki Avon Temmuz 2017 Pnorama kataloğu ekini online incelemelisiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
101
0
Would love your thoughts, please comment.x
Yeni katalog bildirimi almak ister misiniz? OK Hayır, teşekkürler