Avon ve Natura&Co Güçlerini Birleştirdi

Avon ve Natura&Co birleşerek dünyanın en büyük 4. güzellik grubunu oluşturdu. Peki bu süreç neleri değiştirecek? Devamı yazımızda…

Kozmetik dünyasının ik dev firması AVON ve Brezilya menşeili Natura&Co güçlerini birleştirdi. Peki ya şimdi ne olacak? Avon temsilcileri bu duruma sevinmeli mi, üzülmeli mi? Bu yazımıda tüm bu belirsizlikleri ortadan kaldırarak sizleri aydınlatıyoruz.

Öncelikle Avon için bir dönüm noktası olan bu tarihi anı sizlerle paylaşmanın heyecan verici olduğunu belirtelim. Avon Türkiye olarak tam 20 yıldır Türkiye’nin Lider doğrudan satış şirketiyiz. Dünyada milyonlarca temsilciyle beraber, her şeyden önce kadınlar için çalışan dev bir aileyiz. Şimdi ailemiz, dünyanın bir diğer büyük kozmetik firması Natura&Co ile birleşerek büyüyor.

Hepimiz çok heyecanlıyız çünkü bu birleşmeyle beraber 20 yıllık liderliğimiz daha da güçlenecek. Sizlere daha geniş kazanç fırsatları, daha yenilikçi ürünler ve ayrıcalıklar sunmamızı sağlayacak.

Gücümüzü birleştirdiğimiz Natura&Co; parfüm, cilt bakımı, kozmetik ve hediyelik ürünlerden oluşan güçlü bir portföye sahip. Brezilya merkezli ve piyasa lideri bir güzellik şirketi. Aynı zamanda dünyanın dört bir yanında The Body Shop ve Aeshop mağazalarının da sahibi. Daha da önemlisi tıpkı avon gibi odağında her zaman daha iyisini başarmak olan bir kültüre sahip.

Biz Avon olarak her zaman olduğu gibi sizleri işimizin kalbinde tutmaya devam edeceğiz. Sizler daima bir numaralı önceliğimizsiniz ve bu birleşme Avon Türkiye’nin liderliğini perçinleyeceği gibi Temsilcilerimize de her zamankinden daha fazla destek olmamızı sağlayacak.

Bizimle olduğunuz ve daima Avon’a güvendiğiniz için teşekkür ederiz. Şimdi her zamankinden daha güçlü ve büyük bir aileyiz.

Görüldüğü gibi Avon Temsilcileri çok daha kazançlı bir döneme giriyor. Yeni dönemin tüm avon temsilcilerine başarılar getirmesini temenni ederiz.

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
108
0
Would love your thoughts, please comment.x
Yeni katalog bildirimi almak ister misiniz? OK Hayır, teşekkürler