Avon Aralık Kataloğu 2012 İnceleme – K14 Kataloğu

Avon Aralık kataloğu 2012 bu seneki son katalog olarak 30 kasım tarihinde yayına girecek. Bu tarihten önce online olarak K14’ü bulabilme şansınız hiçbir sitede mümkün değil. Bu katalog 1-31 Aralık 2012 tarihleri arasında yayında kalacak ve böylece bir yılı daha tam anlamıyla bitirerek 2013 yılı avon yayınlarına geçeceğiz. Aralık ayı malumunuz kış soğuklarını iyiden iyiye […]

Avon Aralık kataloğu 2012 bu seneki son katalog olarak 30 kasım tarihinde yayına girecek. Bu tarihten önce online olarak K14’ü bulabilme şansınız hiçbir sitede mümkün değil. Bu katalog 1-31 Aralık 2012 tarihleri arasında yayında kalacak ve böylece bir yılı daha tam anlamıyla bitirerek 2013 yılı avon yayınlarına geçeceğiz.
Aralık ayı malumunuz kış soğuklarını iyiden iyiye hissettiren sert bir ay. Haliyle dış faktörlerin bu kadar sert olduğu bir ortamda cilt bakımı çok önemli. Avon Aralık kataloğu 2012 bu hedef doğrultusunda bütün bir kış sizlerin bu ihtiyacınızı karşılayabilecek ürünlerle dolu. Öncelikle biraz cilt bakımı konusuna kapsamlı bir şekilde değinelim.

AVON Aralık 2012 Kataloğunda Cilt Bakımı Tüyoları

Parlak, pürüzsüz, güzel bir yüze sahip olmak yüz bakımı ile gerçekleşmektedir. Tüketilen gıdalar, düzensiz beslenme, kötü çevre koşulları, aşırı sıcak, aşırı soğuk, hava kirliliği gibi etkenler cildi solgun, yorgun, bakımsız ve mat göstermektedir. Yüzde bu görüntülerin oluşmaması için günlük yüz bakımı yapılmaktadır. Akşam yatmadan önce yüzde bulunan makyaj kaliteli makyaj temizleme mendili ile yüz makyajdan arındırılmakta ve cilt, temizleyici losyon veya jel ile tekrar temizlenmektedir. Bu anlamda ihtiyacınız olabilecek ürünleri Avon Aralık kataloğu 2012‘den temin edebilirsiniz. Losyon cildi derinlemesine temizlerken aynı zamanda cildi nemlendirir. İyice temizlenen cilde nemlendirici krem sürülür. Nemlendirici krem cilt yüzeyini örterek yüzde bulunan nemin yok olmasını engellemekte yüzün nem dengesini düzenlemektedir. Her gün yapılan yüz bakımı ile cilt pürüzsüz ve parlak bir görünüm kazanır. Belli bir yaşta yüzde ortaya çıkan çizgiler düzenli yüz bakımı yapılması nedeniyle daha geç ortaya çıkmaktadır.

Yüz bakımında kullanılan Avon‘un nemlendirici kremlerini cilt özelliğine göre seçmelisiniz. Yağlı ciltler için farklı, kuru ciltler için farklı, karma ciltler için farklı ve hassas ciltler için farklı içerikte hazırlanan nemlendirici kremler cilt özelliğine göre kullanıldığı zaman etkili olmakta ve yüz bakımında istenen sonuçlar alınmaktadır. Günde bir kez veya iki kez kullanılabilmektedir. İki kez kullanımda makyaj öncesi ve gece yatmadan önce sürülmektedir. Nemlendirici kremler makyaj öncesi kullanıldığında makyajın etkili ve hoş görünümünü sağlar. Avon Aralık kataloğu 2012 nemlendirici kremler konusunda zengin bir katalog.

Nemlendirici krem seçilirken güneşin zararlı ultraviyole ışınlarından koruyucu özelliğe sahip olmasına da dikkat edilmelidir. Cildi nemlendirirken aynı zamanda cildi koruyan nemlendirici kremler yaşlılık kırışıklıklarının oluşumunu engellemekte ve yüz bakımında istenen sonuçları vermektedir. Avon ürünleri bu konuda da en büyük yardımcınız. Günlük yüz bakımının yanı sıra cilt özelliğine göre ayda bir veya iki ayda bir kez yüze peeling uygulaması yapılmalıdır. Peeling cildin kurumuş cansız derilerden arınmasını sağlamakta ve parlak bir görünüm kazandırmaktadır. Cilt özelliğine göre yağlı ciltlerde daha sık uygulama yapılmaktadır. Yüz bakımında günlük bakım süreklilik kazandığında ve düzenli olarak cilt nemlendirildiğinde istenen sonuç elde edilir. Bazı kişilerin yüzlerinde siyah nokta, akne oluşabilmektedir. Bu şekilde problemli ciltler için buharlı yüz bakımı yapılmakta ve sorunlar giderilmektedir.
Online Avon katalog sayfalarından edinebileceğiniz bakım ürünleriyle  yapacağınız cilt bakımı ile yüz, porselen gibi parlak ve pürüzsüz güzel bir görünüm kazanmaktadır. Avon aralık kataloğu 2012’yi online inceleme fırsatını en erken yaşayanlardan biri olmak için bu ay sonu sitemizi mutlaka ziyaret edin. Katalog yayına çıktığı ilk anda burada olacak. Sevgiyle kalın.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
GAMZE

GERÇEKTEN ÜRÜNLER ÇOK GÜZEL

26
0
Would love your thoughts, please comment.x
Yeni katalog bildirimi almak ister misiniz? OK Hayır, teşekkürler