Avon Kasım Kataloğu 2016’yı Şimdi Online İnceleyin

Yılın sonuna doğru yaklaşırken sondan bir önceki sayı olan Avon kasım kataloğu 2016 da nihayet yayına girmiş bulunmakta.Bu sayıda zahmetsiz ve kusursuz makyaj sonuçları elde edebileceğiniz Avon Truecolor ürünleri katalog kapağına taşınmış. Bu Avon’un yeni makyaj markası ve bu serinin ürünlerini “Her zaman güvenip çok seveceğiniz yeni ürünler” olarak tanımlıyor.Bu sayıda oldukça fazla hediye fırsatı […]

Yılın sonuna doğru yaklaşırken sondan bir önceki sayı olan Avon kasım kataloğu 2016 da nihayet yayına girmiş bulunmakta.Bu sayıda zahmetsiz ve kusursuz makyaj sonuçları elde edebileceğiniz Avon Truecolor ürünleri katalog kapağına taşınmış. Bu Avon’un yeni makyaj markası ve bu serinin ürünlerini “Her zaman güvenip çok seveceğiniz yeni ürünler” olarak tanımlıyor.
Bu sayıda oldukça fazla hediye fırsatı da sizi bekliyor olacak. Özellikle Pegasus ile ortaklaşa gerçekleştirilen kampanya kesinlikle ilgi çekici görünüyor. Sayfa 6-19 arasından her 50 TL’lik alışverişinizle, seyahat makyaj çantası ve Pegasus’tan yurtiçi tek yöne geçerli %50 indirim kuponundan oluşan paket sadece 50 TL’ye geliyor. Artık Avon Kasım Kataloğu 2016‘dan alışveriş yaparken seyahat planlarınızı da yeniden gözden geçirseniz iyi olacak.
Bu makalemizde sadece Avon kasım kataloğunun ilgi çekici birkaç yönünden bahsedebildik. Katalogta buna benzer birçok avantajlı paket bulunuyor. Hemen kataloğun sayfalarını çevirmeye başlayın.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
26
0
Would love your thoughts, please comment.x
Yeni katalog bildirimi almak ister misiniz? OK Hayır, teşekkürler