Farmasi Haziran Kataloğu 2020 incele

Farmasi Haziran kataloğu 2020 yayınımıza hoş geldiniz. Türkiye’nin yerli kozmetik markası Farmasi, içinde bulunduğumuz Corona virüs (covid-19) salgınına rağmen kampanyalarını hızla sürdürmeye devam ediyor.  Farmasi Haziran kataloğuyla beraber yepyeni ürünleri tanıma fırsatı bulmuş olacaksınız. Farmasi Haziran Kataloğu 2020’de Önce Çıkanlar Özellikle Farmasi’nin göz makyajıyla alakalı ürünleri Farmasi Haziran 2020 kataloğunun öne çıkanları olarak gözümüze çarpıyor. […]

Farmasi Haziran kataloğu 2020 yayınımıza hoş geldiniz. Türkiye’nin yerli kozmetik markası Farmasi, içinde bulunduğumuz Corona virüs (covid-19) salgınına rağmen kampanyalarını hızla sürdürmeye devam ediyor.  Farmasi Haziran kataloğuyla beraber yepyeni ürünleri tanıma fırsatı bulmuş olacaksınız.

Farmasi Haziran Kataloğu 2020’de Önce Çıkanlar

Özellikle Farmasi’nin göz makyajıyla alakalı ürünleri Farmasi Haziran 2020 kataloğunun öne çıkanları olarak gözümüze çarpıyor. Bu ürünleri sipariş etmeden önce göz makyajıyla alakalı şu detayları da iyi bilmek gerekiyor.

Göz makyajında göz kapakları geniş ise far tercih edilmeyebilir. Kirpik diplerine eyeliner dağıtmadan dikkatli bir şekilde göz kapatılarak göz kapağının uç kısmına kirpik diklerinin bulunduğu yere ince çizgi şeklinde uygulanmaktadır. Daha sonra göz rengine uygun bir şekilde göz kalemi sürülmektedir. Gözlerin daha derin görünmesi için göz kapağının üzerinde bulunan çıkıntılara far ile gölge yapılır. Makyajda gözlerin derin görünmesi için koyu renk far, öne çıkarılması için açık renk far ile gölge yapılmaktadır. Aydınlatıcı bir far kaş altından göz kapağı çıkıntısına kadar sürülerek göz aydınlatılmaktadır. Bu uygulama bittikten sonra göze en son rimel sürülmektedir. Gözaltına gözü öne çıkarmak için az ve ince bir şekilde far uygulanabilir. Daha sonra allık uygulanır. Cilt rengine göre esmerlere kahve tonları, mürdüm tonları, sarışınlara ise somon tonlar kullanılmaktadır. Son olarak ruj sürülür. Son olarak cilt rengine uygun bir rujla makyaj tamamlanmaktadır.

Farmasi Haziran Kataloğu 2020 Online Katalog

Nihayet Farmasi Haziran 2020 kataloğu yayında! Sayfa sayfa gezmeden tek bir sayfa altından tüm Farmasi kataloglarını online inceleyebileceğiniz sayfamızı ziyaret edin.

Online Katalog Sayfasına Git >>

Sosyal Medyada Paylaşın:
Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] FOTO GALERİ Avon Panorama Kataloğu ve Fırsat Broşürü Online Avon Katalog (Yeni Yayınlar) Farmasi Ağustos Kataloğu Avon Temmuz Kataloğu 2020 Bim 3 Temmuz 2020 Kataloğu Farmasi Temmuz Kataloğu 2020 Farmasi Haziran Kataloğu 2020 incele […]

26
0
Would love your thoughts, please comment.x
Yeni katalog bildirimi almak ister misiniz? OK Hayır, teşekkürler