Farmasi Kasım Kataloğu 2020

Farmasi Kasım kataloğu 2020’de harika fırsatlarla birlikte en kalıcı Farmasi parfümleri de ilk kez sergileniyor. Bu yeni ürünleri kaçırmayın.

Farmasi ürünlerinin sergilendiği ve her ay yayımlanan kataloglara farmasi kataloğu diyoruz. Bu ayın kataloğu ise Farmasi kasım kataloğu 2020 ve herkesin merakla incelemek için beklediğini biliyoruz. Kasım ayı yeni ürünlerin ve yüksek indirimlerin olduğu bir ay olmuş. Kozmetik ihtiyaçlarınızı karşılamak için Farmasi de Avon gibi güzel alternatifler sunmuş durumda.

Farmasi Kasım Kataloğu 2020’deki Yenilikler

Farmasi genel olarak her aya kataloglarında yeni ürünlere yer vererek başlıyor. Tabi bunu yapabilmek için yüksek bir ar-ge ve üretim potansiyeli olması gerekiyor. Farmasi, bu özelliğiyle, bu konularda sağlam bir altyapıya sahip olduğunu gösteriyor.

Bu ay Farmasi Kasım Kataloğu 2018’in kapağında da lansmanı yapıldığı üzere bu aya da 2 yeni parfümle başlamışlar. Omnia ve Imperium adında bu iki parfüm, kalıcılıkları ve etkileyici yönleriyle ön plana çıkıyor. Kalıcılığı konusunda çok fazla çalışılmış bir parfüm bu. Ardınızda kalıcı bir iz bırakmak istiyorsanız, Omnia parfümü tam size göre bir seçim. Bugüne kadarki en kalıcı Farmasi parfümü olma özelliği taşıyor. Üstelik bu parfüm, farmasi Kasım kataloğunda lansmana özel tanıtım fiyatıyla sizlerle buluşacak. Kasım ayında %65 indirimle 45 TL’ye bu parfümü deneyebilirsiniz.

Farmasi Kasım Kataloğu 2020 Online İncele

Artık hiç vakit kaybetmeden Farmasi Kasım kataloğunu online inceleyebileceğiniz bir bölümümüz var. Farmasi e-katalog bölümümüzde tüm Farmasi kataloglarını tek bir yerde topladık. Dilediğinizi artık sayfa sayfa gezmeden kolayca inceleyebileceksiniz.

Farmasi Online Katalog Sayfası >>

Sosyal Medyada Paylaşın:
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
26
0
Would love your thoughts, please comment.x
Yeni katalog bildirimi almak ister misiniz? OK Hayır, teşekkürler