Farmasi Kasım Kataloğu

Farmasi Kasım kataloğu 2018’de harika kampanyaların yanısıra, en kalıcı Farmasi parfümleri de ilk kez sergileniyor. Bu yeni ürünleri kaçırmayın, kataloğu hemen online inceleyin.

Farmasi ürünlerinin sergilendiği ve her ay yayımlanan kataloglara farmasi kataloğu diyoruz. Bu ayın kataloğu ise Farmasi kasım kataloğu 2018 ve artık yayında. Kasım ayı yeni ürünlerin ve yüksek indirimlerin olduğu bir ay olmu. Kozmetik ihtiyaçlarınızı karşılamak için Farmasi de Avon gibi güzel alternatifler sunmuş durumda.

Farmasi Kasım Kataloğu 2018’deki Yenilikler

Farmasi genel olarak her aya kataloglarında yeni ürünlere yer vererek başlıyor. Tabi bunu yapabilmek için yüksek bir ar-ge ve üretim potansiyeli olması gerekiyor. Farmasi, bu özelliğiyle, bu konularda sağlam bir altyapıya sahip olduğunu gösteriyor.

Bu ay Farmasi Kasım Kataloğu 2018’in kapağında da lansmanı yapıldığı üzere bu aya da 2 yeni parfümle başlamışlar. Omnia ve Imperium adında bu iki parfüm, kalıcılıkları ve etkileyici yönleriyle ön plana çıkıyor. Kalıcılığı konusunda çok fazla çalışılmış bir parfüm bu. Ardınızda kalıcı bir iz bırakmak istiyorsanız, Omnia parfümü tam size göre bir seçim. Bugüne kadarki en kalıcı Farmasi parfümü olma özelliği taşıyor. Üstelik bu parfüm, farmasi Kasım kataloğunda lansmana özel tanıtım fiyatıyla sizlerle buluşacak. Kasım ayında %65 indirimle 45 TL’ye bu parfümü deneyebilirsiniz.

Farmasi Kasım Kataloğu 2018 Online İncele

Artık hiç vakit kaybetmeden Farmasi Kasım kataloğunu online incelemeye geçelim, ne dersiniz?

farmasi kasım kataloğu
Katalog şuan yayında ve incelenebilir durumda. Farmasi Kasım Kataloğu 2018’i buradan inceleyebilirsiniz. Bir sonraki Farmasi kataloğu için takipte kalın.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

avatar
  Subscribe  
Bildir