Farmasi Ocak Kataloğu 2019 incele

Farmasi Ocak kataloğu 2019’un detaylarına buradan ulaşabilir, geç kalmadan yeni yılın ilk farmasi kataloğundaki kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Farmasi Ocak kataloğu 2019’la yeni yıla iddialı bir giriş yaptı. Yüksek indirimler, yeni ürünler ve yeni fikirleriyle satışlarını artırma konusunda kararlı olduğunu daha ilk katalogtan gösteriyorlar.

Öyle ki girişimcileri için başlattığı, aylık 2500 TL kazandıran dev kampanyası da devam ediyor. Ocak 2019 sonuna kadar katılımın devam edeceği kampanya, girişimcilerine bir program belirliyor ve o programa uymayı başaranlar, aylık 2500 TL gelir seviyesine ulaşıyor. Bunun için Ocak ayına kadar ilgili seviyeye çıkılması ve bir sonraki ayda da bu seviyenin korunması gerekiyor.

Ayrıca 4 aydır sipariş vermeyen Farmasi girişimcileri için de Farmasi Ocak kataloğu 2019, yeni fırsatlar sunuyor. Eğer bu katalogtan 80 tl Puan değerinde bir sipariş verirseniz, 1 adet parfüm de hediye olarak sizin olabilir. Siz yine de kendinizi bu kadar özletmeyin 🙂

Kataloğu İncele: Farmasi Ocak Kataloğu 2019

Farmasi sektörün iddialı firmalarından. Yerli üretim olması sebebiyle de belki bir tık önde. Kampanyaları da Farmasi Ocak 2018 kataloğunda gördüğünüz gibi gayet ilgi çekici. Kesinlikle incelemeye değer, hoşçakalın…

Sosyal Medyada Paylaşın:
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
101
0
Would love your thoughts, please comment.x
Yeni katalog bildirimi almak ister misiniz? OK Hayır, teşekkürler