Farmasi Temmuz Kataloğu 2020

Farmasi Temmuz kataloğu 2020 yaz dönemine özel birbirinden ilgi çekici ürünlerle geliyor. Üstelik bu ürünler de harika kampanyalarla sunuluyor. Farmasi’nin ürünleinin yerli üretim olduğunu biliyorsunuz. Zaten bu özelliği sebebiyle tercih eden kişi sayısı da çok fazla. Farmasi Temmuz kataloğu 2020 içerisinde yer alan Cevdet Tuna ürünleri bölümü de doğal ürünler kullanılarak geliştirilmiş kozmetik ürünlerine ayrılmış […]

Farmasi Temmuz kataloğu 2020 yaz dönemine özel birbirinden ilgi çekici ürünlerle geliyor. Üstelik bu ürünler de harika kampanyalarla sunuluyor. Farmasi’nin ürünleinin yerli üretim olduğunu biliyorsunuz. Zaten bu özelliği sebebiyle tercih eden kişi sayısı da çok fazla. Farmasi Temmuz kataloğu 2020 içerisinde yer alan Cevdet Tuna ürünleri bölümü de doğal ürünler kullanılarak geliştirilmiş kozmetik ürünlerine ayrılmış durumda. Yani birçok doğal ve bitkisel ürünü Farmasi kataloglarında bulmak mümkün.

Farmasi Temmuz Kataloğu 2020 Neler Getiriyor

Elbette yaza özel ürünlerin ön planda olduğu bir katalogla karşılaşacağız. Özellikle güneş kremleri zaten yazın vazgeçilmezi olduğu gibi Farmasi Temmuz kataloğu 2020’nin de ön plana çıkan ürünlerinden. Bunun yanı sıra cilt koruyucu ürünler, yaşlanma karşıtı ürünler de güneşin yıpratıcılığına karşı olmazsa olmaz ürünlerden. Yaza özel makyaj ihtiyaçlarınızı karşılamak için de çok sayıda alternatif mevcut. Fakat bu ürünleri almadan önce nasıl kullanacağınızı da iyi bilmek gerekiyor.

Makyaja başlamadan önce, öncelikle makyaj altı krem sürülmektedir. Daha sonra güzel bir makyaj için mutlaka kullanılması gereken ve makyajın aydınlatıcısı kabul edilen göz altı kapatıcısı ile makyaja başlanmaktadır. T bölgesine sürülen göz kapatıcısı cildin genç ve sağlıklı görünmesini sağlamaktadır. T bölgesine ince bir tabaka halinde sürülen kapatıcı sünger yardımı ile hafif dokunuşlarla cilde yayılmaktadır. Daha sonra cilde uygun renkte fondöten sürülmektedir. Fondöten yüzün her yerine sürüldükten sonra pudra kullanımına geçilmektedir. Pudra makyajın kalıcı olmasını sağlamakta ve pürüzsüz bir görünüm vermektedir. Yüzün her yerine sürülen pudranın bir fırça yardımı ile fazlası alınır ve geçişkenlik sağlanır. Ardından göz makyajına geçilmektedir.

ONLİNE KATALOG

Farmasi Temmuz kataloğu 2020’yi online incelemek için tıklayın.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Farmasi Temmuz Kataloğu 2020 […]

101
0
Would love your thoughts, please comment.x
Yeni katalog bildirimi almak ister misiniz? OK Hayır, teşekkürler