Makyaj İpuçları | Avon K4 Kataloğu

Sizlere bu yazımızda Avon makyaj uzmanı Ali Rıza Özdemir’den nasıl abartısız, estetik ve çarpıcı bir makyaj yapılır birkaç ipucu vereceğiz. Allık kullanımı Yanaklarınızı ve elmacık kemiklerinizi top allık ile ışıltıya kavuşturun. Pudra fırçası yardımıyla eşit şekilde uygulama yapmanızı öneririm. Allığın elmacık kemiklerinizden yanaklarınıza doğru açılan tonlarda uygulanması ile ışıl ışıl görünebilirsiniz. Fondöten Yüzünüzde kusursuz bir […]

Sizlere bu yazımızda Avon makyaj uzmanı Ali Rıza Özdemir’den nasıl abartısız, estetik ve çarpıcı bir makyaj yapılır birkaç ipucu vereceğiz.
Allık kullanımı
Yanaklarınızı ve elmacık kemiklerinizi top allık ile ışıltıya kavuşturun. Pudra fırçası yardımıyla eşit şekilde uygulama yapmanızı öneririm. Allığın elmacık kemiklerinizden yanaklarınıza doğru açılan tonlarda uygulanması ile ışıl ışıl görünebilirsiniz.
Fondöten
Yüzünüzde kusursuz bir görünüm için cilt tonunuzla uyumlu fondöten rengini uygulamanız çok önemlidir. Fondöten fırçası ile eşit şekilde uygulayarak muhteşem bir görünüm elde edebilirsiniz.
Daha vurgulu ve etkileyici göz makyajı için göz kapağınızın üstüne kalın bir uygulama yapabilirsiniz. Gözlerinizde çarpıcı bir etki oluşturmak için farklı renkleri kombine etmenizi öneririm. Pırıltılar ile fark edilmemeniz imkansız.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
108
0
Would love your thoughts, please comment.x
Yeni katalog bildirimi almak ister misiniz? OK Hayır, teşekkürler