Gizlilik Politikamız

Özet Olarak Gizlilik Beyanımız

Sitemizin ziyaretçilerine öncelikle şunu belirtmek isteriz ki; Kişisel bilgilerinizin hiçbir şartta kötüye kullanılması gibi bir durum söz konusu olmayacak. Bu konuyu gerçekten önemsiyoruz ve teminat altına alıyoruz.
Sitemize giriş yaptığınızda, güncellemelerden haberdar olup olmak istemediğinize dair bir uyarıyla karşılaşabilirsiniz. Dilerseniz bu isteğe izin verip sitede yeni bir yazı yayınlandığında mail adresinize bildirim gelmesini sağlayabilirsiniz. Fakat izin vermezseniz hiçbir şekilde bizden mail almazsınız.

Detaylı Gizlilik Politikamız

Kişisel verilerinizin korunması fazlasıyla önemsediğimiz konulardan biri ve bu konuda gerçekten hassasız. Avonkatalogu.net ziyaretlerinizde, sistem tarafından tutulan bilgilerin (giriş yaptığınız lokasyon, ip bilgileri, incelediğiniz sayfalar vs.) tümünün korunması bu gizlilik beyanıyla teminatımız altındadır.

Kişisel Bilgilerin Kullanılması ve Yayımı

Sitemizde gezdiğiniz zamanlarda bıraktığınız izlerin umuma açık olmaması için dikkat gösteriyoruz. Sayfalarımızda yazılan yorumların içeriğinde, yorum sahipleri tarafından farkında olmadan kendi kişisel bilgileri ifşa edilebiliyor. Örneğin kişisel konum bilgileri veya telefon numaralarının belirtildiği yorumlar bu konuda ziyaretçilerimiz açısından güvenlik açığı ihtimali oluşturabiliyor. Bu sebeplerden dolayı yorumların içeriğine mümkün olduğunca dikkat etmeye çalışıyoruz. Kendi gizliliğinizi ihlal edici bilgilerin umuma açılmasına azami ölçüde engel olmaya çalışıyoruz. Sisteme girdiğiniz mail adreslerini hiçbir şekilde üçüncü tarafların erişemeyeceği şekilde muhafaza ediyoruz.

Kişisel Verilerin Toplanması ve İşlenmesi

Sitemizin işleyişinde kişisel verilerinize ihtiyaç duyduğumuz bir aşama bulunmamaktadır. Yalnızca avon kataloglarına yorum yapmak istediğiniz durumlarda isminiz ve mail adresiniz gerekebilir. Bu mail adresleri size isteğiniz dışında bir geri bildirim göndermek için kullanılmaz, daha çok gerçek kişi olduğunuzun bir ispatı niteliğinde sizden talep edilir. Bunun haricinde www.avonkatalogu.net sitesi sizden kişisel bilgilerinizi hiçbir şekilde toplayamaz.

Kişisel Olmayan Veriler

Sitemize giriş yaptığınız andan itibaren siteyi kullanış biçiminiz otomatik olarak kaydedilir. Örneğin sitede ne kadar kaldığınız, hangi tarayıcıyla siteyi ziyaret ettiniz, veya hangi işletim sistemini kullandığınız gibi veriler, site kalitemizi yükseltmek adına bir istatistik olması adına kaydedilir. Bizler de bu bilgiler ışığında site üzerinde geliştirmeler yaparız. Bunun haricinde bu bilgiler dışardan umumi erişime tamamen kapalıdır ve üçüncü şahıslarla paylaşılmaz.

Değişiklik Bildirimleri

Aksi ilan edilmediği sürece bu gizlilik bildirimindeki tüm beyanlarımız geçerliliğini korur. Gizlilik politikamızda herhangi bir değişiklik olması durumunda bu değişiklikler, www.avonkatalogu.net’in görünür kısımlarında ilan edilecektir.

Son güncelleme tarihi: Temmuz 2017

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
Yeni katalog bildirimi almak ister misiniz? OK Hayır, teşekkürler