Avon Ağustos Kataloğu 2019’un Fırsat Broşürü

Avon Ağustos kataloğu 2019’un indirimlerini taçlandırmak için Fırsat broşürü ekine de mutlaka göz atmak gerekiyor. Öncelikle aksesuarlar başta olmak üzere Fırsat broşürlerinin geniş yelpazede yüksek indirimler sunduğunu belirtelim. Fakat bu indirimler stoklarla sınırlı olduğu için biraz hızlı davranmak gerekiyor. Fırsat Broşüründe Çanta Rüzgarı Avon K8 2019 Fırsat broşürü kapağında şık bir saat yer alıyor olsa […]

Avon Ağustos kataloğu 2019’un indirimlerini taçlandırmak için Fırsat broşürü ekine de mutlaka göz atmak gerekiyor. Öncelikle aksesuarlar başta olmak üzere Fırsat broşürlerinin geniş yelpazede yüksek indirimler sunduğunu belirtelim. Fakat bu indirimler stoklarla sınırlı olduğu için biraz hızlı davranmak gerekiyor.

avon ağustos kataloğu 2019 fırsat broşürü

Fırsat Broşüründe Çanta Rüzgarı

Avon K8 2019 Fırsat broşürü kapağında şık bir saat yer alıyor olsa da asıl ön plana çıkan ürün grubu çantalar. Tam 11 adet yüksek indirimli kadın çanta modeli içinden mutlaka kendi zevkinize hitap eden bir model bulacaksınızdır. Ayrıca tabi saatler konusunda da parlak bir fırsat broşürü olduğunu da söyleyebiliriz. BAŞTA KOLYELER OLMAK ÜZERE TAKI SETLERİ, pişama takımları ve tabiki kozmetik ürünleri bu fırsat broşüründe yer alan başlıca ürün grupları arasında yer alıyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
101
0
Would love your thoughts, please comment.x
Yeni katalog bildirimi almak ister misiniz? OK Hayır, teşekkürler