Avon Eylül Kataloğu 2015 K10 Online İnceleme Sayfası

Avon eylül kataloğu 2015 ürünlerini K10 sayısıyla birlikte görücüye çıkarıyor. Katalogda yazdan sonbahara giriş dönemi vesilesiyle ürün yelpazesinde çeşitlilikler göze çarpıyor. Yeni bir döneme girilirken yeni ürünler bu geçişe ayak uydurmuş durumda. Ayrıca farklı bir konu da bu ay fazlasıyla ilginizi çekeceğini düşündüğümüz hediyelerin dağıtılıyor olması. Arabasından apple ürünlere hediyeler sizin olabilir. Avon Eylül kataloğunu […]

Avon eylül kataloğu 2015 ürünlerini K10 sayısıyla birlikte görücüye çıkarıyor. Katalogda yazdan sonbahara giriş dönemi vesilesiyle ürün yelpazesinde çeşitlilikler göze çarpıyor. Yeni bir döneme girilirken yeni ürünler bu geçişe ayak uydurmuş durumda.
Ayrıca farklı bir konu da bu ay fazlasıyla ilginizi çekeceğini düşündüğümüz hediyelerin dağıtılıyor olması. Arabasından apple ürünlere hediyeler sizin olabilir.

Avon Eylül kataloğunu online incelemek için hemen tıklayın

Meme Kanseri ile Mücadelemiz tam 19 yaşında! 

Erken teşhis hayat kurtarırdan yola çıktık ve toplam 1514 kadına tarama imkanı sunduk. Pembe Hareket uygulamamızla 30 bin km hedefimize ulaştık ve Türk Kanser Derneği’ne 30.000TL bağışladık. Yeni hedef 100 bin km. Bunu da çok kısa zamanda tamamlayacağımıza eminim. Ekim ayında geleneksel pembe etkinliğimizle yine meme kanseri biliçlendirmemizde fark yaratacağız. Siz de, Avon Eylül kataloğu 2015 sayfa 29’daki yeni hayat kurtaran tişörtümüzü alıp, tişörtü giyerek, 4 Ekim’deki etkinliğimize katılın hem bu mücadelede ben de varım deyin, hem de sürpriz hediyelerimizden birini kazanın! Detaylar tişörtün içindeki kartta!
Sosyal Medyada Paylaşın:
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
26
0
Would love your thoughts, please comment.x
Yeni katalog bildirimi almak ister misiniz? OK Hayır, teşekkürler