Avon Ocak Kataloğu 2014

Yeni nesil kozmetik ürünlerinin yer aldığı Avon Ocak kataloğu 2014 sayfasına hoşgeldiniz. Avon bu katalogla beraber birçok üründe çığır aşmış durumda. Teknolojik gelişmeler kozmetik sektöründeki ürünlerde de büyük gelişmeler sağlıyor. Yani teknoloji insan hayatını güzelleştirmeye, kolaylaştırmaya devam ediyor. Daha önceleri deodorantlar bizi sadece 1 gün ter kokusundan korurken, Avon Ocak kataloğu 2014‘de yer alan yeni […]

Yeni nesil kozmetik ürünlerinin yer aldığı Avon Ocak kataloğu 2014 sayfasına hoşgeldiniz. Avon bu katalogla beraber birçok üründe çığır aşmış durumda. Teknolojik gelişmeler kozmetik sektöründeki ürünlerde de büyük gelişmeler sağlıyor. Yani teknoloji insan hayatını güzelleştirmeye, kolaylaştırmaya devam ediyor. Daha önceleri deodorantlar bizi sadece 1 gün ter kokusundan korurken, Avon Ocak kataloğu 2014‘de yer alan yeni ürünler ise tam 2 gün ter kokusunu bizlerden uzak tutuyor. Yaşlanma karşıtı ürünler ise hiç olmadıkları kadar iyi.
Dudak parlatıcıları bu avon katalog döneminde %40 indirimlerle geliyor. Makyajınızı kışa adapte etmenin en güzel yolu, hafif bir parlatıcıya geçiş yapmak. Bu kışın modasını yakalamak için canlı renkleri ya da pırıltılı parlatıcıları tercih edebilirsiniz. Ayrıca bugünlerde salon tipi tırnak parlatıcıları da çok revaçta. Avon Ocak kataloğu 2014’den yarı fiyatına temin edebileceğiniz tırnak dekorasyon fırçasını kullanarak noktalar ve şeritler yapabilir, farklı Avon Tırnak Cilası renkleri ile göz alıcı kontrastlar yakalayabilirsiniz. Tırnaklara özgürlük zamanı! Diğer detaylara http://www.avonkatalog.net/_avonocakkatalogu2014.html adresinden bakabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Adsız

bende üyeyim burdan sipariş vereceğim ama yapamadım bana yardım edecek biri varmıdır?

Adsız

üye olursanız her ay gelir size kataloğ nerde olduğunuzu bilmiyorum tam olarak yoksa size bir şekilde ulaştırırdm

mehtap kutlu

Mavinin çekiciliği diye bileziği beğendim ama kalmamış.Elininde var mı acaba 3 tane teşekkürler.

26
0
Would love your thoughts, please comment.x
Yeni katalog bildirimi almak ister misiniz? OK Hayır, teşekkürler