Avon Temmuz Kataloğu 2015 Online İncele

Avon Temmuz kataloğu 2015’e yazın enerjisi ve güzelliğinin yanı sıra Ramazan ayının heyecanını da yansıtıldı. Birbirinden cazip teklifleri, indirimleri, yazın vazgeçilmezi yepyeni ürünleri ve özel kazanç paketlerini sizlerle ve müşterimizle buluşturuyoruz. Senses serisi yenilend! Sıcak yaz günleri için yepyeni bir duş deneyimi yaşayacaksınız. Üstelik büyük boy 720ml’lik duş jellerinin müşteri deneme fiyatı sadece 6,95TL! Yeni Senses’leri […]

Avon Temmuz kataloğu 2015’e yazın enerjisi ve güzelliğinin yanı sıra Ramazan ayının heyecanını da yansıtıldı. Birbirinden cazip teklifleri, indirimleri, yazın vazgeçilmezi yepyeni ürünleri ve özel kazanç paketlerini sizlerle ve müşterimizle buluşturuyoruz. Senses serisi yenilend! Sıcak yaz günleri için yepyeni bir duş deneyimi yaşayacaksınız. Üstelik büyük boy 720ml’lik duş jellerinin müşteri deneme fiyatı sadece 6,95TL! Yeni Senses’leri hem kendiniz deneyin, hem de çevrenizdeki herkesle paylaşın.
Avon Sun güneş ürünleriyle aile fertlerinin tümü bu yaz güvenle güneşe çıkabilecek! Tatil hazırlığı yapan müşterilerinize, Panorama’da size özel indirimlerle sunduğumuz güneş koruma ürünlerini paylaşarak kazancınızı artırabilirsiniz!
K7 Panorama Dergisi sayfa 7-18 arasında yer alan herhangi 1 adet örnek ürünü alın, 10 adet K8 Kataloğu’nu 12.90 TL yerine SADECE 9.90 TL’ye alın!

–>

Sosyal Medyada Paylaşın:
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
101
0
Would love your thoughts, please comment.x
Yeni katalog bildirimi almak ister misiniz? OK Hayır, teşekkürler