Bilgi

  • TARİH: 16.10.2017

Avon Temmuz Kataloğu 2017

Avon Cosmetics, yaz mevsimini yine birbirinden avantajlı, fırsat dolu kampanyalarla sürdürmeye devam ediyor. Avon kataloğu, 2017 yılının Temmuz ayında da yine sitemizde online olarak yayında.

Kataloğu hemen incele ☛

Avon Cosmetics, yaz mevsimini yine birbirinden avantajlı, fırsat dolu kampanyalarla sürdürmeye devam ediyor. Avon kataloğu, 2017 yılının Temmuz ayında da yine sitemizde yayında olacağından mutlaka takipte kalmanızı öneririz.  Avon’un Temmuz ayı kataloğu 2017 ile içinde bulunduğumuz şu yaz dönemine birbirinden kaliteli özellikle yaza özel AVON ürünlerini yine çok iyi fiyatlara satın alma fırsatı yakalayacaksınız. Bunun yanısıra sizi bu sayıda hediyeler de bekliyor. Hemen vakit kaybetmeden kataloğu incelemeye bakın.
Avon Temmuz kataloğu 2017 yayımlanıyor.  Yaz aylarında cildinizin ihtiyaçları dönemsel etkiyle artış gösterecektir. Her cilt tipine özel tüm ihtiyaçlarınız için AVON size yeter.  Cildiniz bizi dış etkilerden koruyan doğal katmanımız olduğu gibi onun da korunmaya ihtiyacı var. Dış faktörlerin yıpratıcı etkilerine karşı koruma kalkanı olarak kullanabileceğiniz birçok ürün Avon Temmuz Kataloğu 2017’de kampanyalı fiyatlardan sizi bekliyor.  Katalogta cilt koruyucu birçok ürün alternatifini bulabileceksiniz. Tabi yaşlanma etkilerini en az indirecek Avon’un çığır açan ürünleri her zaman olduğu gibi bu yaz da vazgeçilmeziniz olmaya devam edecek.
Kataloğu sitemizden online olarak rahatça inceleyebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

10 yorum

  1. müşteri temsilcisiyim her zaman sipariş veremediğim için kataloğları burdan takip etmek istiyorum.

  2. duyumlarıma ve araştırmalarıma göre avon amerika gibi büyük ülkelerde ayaklar altında sürünüyor 2. bir marka bile olamıyor ama kazancının büyük bir çoğunluğunu türkiyeden elde ediyor sizcede bu düşünülmesi gereken bir konu değil mi?

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?