Avon Haziran Kataloğu 2020

Avon Haziran kataloğu 2020 ile geçen yılın fiyatlarına dönüş yaşıyoruz. Elbette bunun anlamı büyük indirimler var demek. En yeni avon ürünleri de dahil olmak üzere katalog boyunca birçok üründe geçen yılın fiyatlarını görmek bizi hayli mutlu etti. Avon temsilcileri için satışın bol olacağı bir dönem olacağını söyleyebiliriz. Avon’da Müşteri Memnuniyeti Avon’dan satın almış olduğunuz her […]

Avon Haziran kataloğu 2020 ile geçen yılın fiyatlarına dönüş yaşıyoruz. Elbette bunun anlamı büyük indirimler var demek. En yeni avon ürünleri de dahil olmak üzere katalog boyunca birçok üründe geçen yılın fiyatlarını görmek bizi hayli mutlu etti. Avon temsilcileri için satışın bol olacağı bir dönem olacağını söyleyebiliriz.

Avon’da Müşteri Memnuniyeti

Avon’dan satın almış olduğunuz her hangi bir ürünü koşulsuz şartsız geri iade edebilir ve memnuniyetsizliğinizi belirtebilirsiniz. Çünkü Avon kozmetik tüm müşterilerinin mutlak beğenisini kazanmak ve aldıkları üründen tam anlamıyla memnun kalmalarını sağlamaktır. Yani Avon Haziran Kataloğu 2020’den gönül rahatlığıyla alışverişinizi yapabilmeniz için tüm şartlar hazır. Avon’a ve avon temsilcilerine güvenin.

Örneğin Avon kozmetik satış temsilcisin den her hangi bir ürün satın aldınız ve kullandınız, ama içeriği size uygun olmadığını anladınız ya da beğenmediniz, sadece yapacağınız tek şey, ürünü satın almış olduğunuz müşteri temsilcisine götürüp bu ürünü iade etmek istediğinizi söylemeniz yeterlidir. Hem de bunu kısa vadede değil gayet uzun bir sürede yapabilirsiniz. Kanunen yasal iade süresi on gün olmakla beraber,  Avon müşterilerinin memnuniyetini kazanma açısından ve müşterilerini düşünen bir yaklaşımla bu süreyi daha da fazla uzatarak dörder haftalık üç kampanya olarak uzatmıştır. Yani ürünü almış olduğunuz kampanya süresi dahil üç kampanya içerisinde iade etmenizi sağlamaktadır. Bu da ortalama üç aya tekabül etmektedir.

Avon Haziran Kataloğu 2020

Yaza özel ürün serilerinin yayımlanmaya başladığı Avon Haziran kataloğu 2020 iki katalogtan oluşmakta. Öncelikle ilk haftasını kapsayan Avon K6 2020 olmak üzere Haziran’ın sonuna kadarki süreci kapsayan Avon K7 2020 kataloğu da yer alıyor. Bu katalogları burada kolayca incelemek…

Online Katalog Sayfasına Git >>

Sosyal Medyada Paylaşın:
Subscribe
Bildir
guest
6 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Merve

Merhaba üye olmak sipariş vermek istiyorum diyenlere yardım edebilirim instagram adresim @avonmerveyavuz

Rezida

Merhaba. Haziran katalog istiyorum

101
0
Would love your thoughts, please comment.x
Yeni katalog bildirimi almak ister misiniz? OK Hayır, teşekkürler