Avon Sevgililer Günü Kataloğu 2020 (Kampanya 2)

Senenin ikinci kataloğu olan AVON Kampanya2 Şubat Ayı’nın tüm hassasiyetleri düşünülerek hazırlandı. Avon Sevgililer günü kataloğu 2020 yılında 24 Ocak – 21 Şubat 2020 tarihleri arasında yayında kalacak. Malumunuz Şubat ayı içerisinde sevgililer gününü barındırması sebebiyle özel bir ay. Haliyle avon şubat kataloğu da özel bir katalog. Zaten artık “avon sevgililer günü kataloğu” olarak adlandırılıyor. Bu […]

Senenin ikinci kataloğu olan AVON Kampanya2 Şubat Ayı’nın tüm hassasiyetleri düşünülerek hazırlandı. Avon Sevgililer günü kataloğu 2020 yılında 24 Ocak – 21 Şubat 2020 tarihleri arasında yayında kalacak. Malumunuz Şubat ayı içerisinde sevgililer gününü barındırması sebebiyle özel bir ay. Haliyle avon şubat kataloğu da özel bir katalog. Zaten artık “avon sevgililer günü kataloğu” olarak adlandırılıyor.
Bu katalogda sevgililer gününe özel muhteşem fırsatlar bulacaksınız. Avon Kampanya 2 genelde parfüm yoğunluklu bir katalog olmuş Zaten kapağında da Avon’un yeni parfümü olan, TV’de de reklamlarını gördüğümüz Infinite Moment isimli parfümüne yer verilmiş. Yine kataloğun içinde AVON’un bu zamana kadar en fazla satılan, kokusu en beğenilen Erkek Parfümlerinden olan Fullspeed ve Signature de yer alıyor. Avon sevgililer günü kataloğu 2020 ile sevgilinize hediye alma sevdiğinize hediye almak hiç sorun olmayacak.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
26
0
Would love your thoughts, please comment.x
Yeni katalog bildirimi almak ister misiniz? OK Hayır, teşekkürler