Avon Ekim Kataloğu 2012 | inceleme

Avon Ekim kataloğu 2012 bu yılın onbirinci kataloğu konumunda. Bu bir yılı daha geride bırakmaya az kaldığı anlamına geliyor. Senenin bu sondan üçüncü kataloğunda yine herkese ve her keseye hitap eden Avon kampanyaları bulmak mümkün. Katalogda gözümüze çarpan nokta, cilt bakım ürünlerine bolca yer verilmesi. Yine mevsimsel birkaç güzel aksesuar da katalog sayfalarında yerini almış. […]

Avon Ekim kataloğu 2012 bu yılın onbirinci kataloğu konumunda. Bu bir yılı daha geride bırakmaya az kaldığı anlamına geliyor. Senenin bu sondan üçüncü kataloğunda yine herkese ve her keseye hitap eden Avon kampanyaları bulmak mümkün. Katalogda gözümüze çarpan nokta, cilt bakım ürünlerine bolca yer verilmesi. Yine mevsimsel birkaç güzel aksesuar da katalog sayfalarında yerini almış.

Avon Ekim Kataloğu 2012’de Makyaj İpuçları

Her kadın çarpıcı bir göz makyajı olsun ister. Fakat genelde uygulama konusunda başarı oranı düşüktür. Üç basit adımda dumanlı ve çekici bir göz makyajına sahip olabilirsiniz:

  1. Önce en açık tonla başlıyoruz. En açık renkli farı göz kapağınızın üst kısmından kaşınıza kadar uygulayın.
  2. Daha koyu rengi göz kapağından göz çukuruna ve dışa doğru diğer tonla güzelce harmanlayarak uygulayın.
  3. Ve sıra en koyu tonla son noktayı koymada. En koyu renk ile göz çevrenizi çerçeveleyin. Bu noktada hangi oranda bir koyuluk arzu ediyorsanız, ona ulaşıncaya kadar bu uygulamayı tekrarlayın.
Buğulu gözlerin en iyi tamamlayıcısının doğal tonlarla yapılmış bir göz makyajı olduğunu unutmayın. Avon ekim kataloğu 2012 inceleme şansı bulanlar benzeri birkaç makyaj önerisinden daha istifade edebilirler. Tabi bu bahsettiğimiz makyajın gözünüzde daha güzel gözükebilmesi için farklı şeylere de ihtiyacınız olabilir. Hepimiz gün boyunca uzun saatler çalışmak, gece geç saatlere kadar uyanık kalmak gibi yorucu işlerle uğraşıyoruz. Bu tarz durumlarda gözlerde yorgunluk izleri ve şişlikler oluşabilir. Bu tarz yorgunluk izlerini gidermek ve gözleri kusursuz bir hale getirmek için AVON‘un göz bakımı ürünlerini kullanmanızı öneririz.
Sonuç itibariyle kataloğun incelenmeye değer olduğunu düşünüyoruz. Avon ekim kataloğu 2012 sitemizde  online olarak incelenebilir durumda. Alttaki bağlantıya tıklayarak kataloğa ulaşabilirsiniz.
Sosyal Medyada Paylaşın:
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
26
0
Would love your thoughts, please comment.x
Yeni katalog bildirimi almak ister misiniz? OK Hayır, teşekkürler