Avon Ekim Kataloğu 2013 Kampanyaları

Bu sayfada sizlerle nihayet yayına başlayan Avon Ekim kataloğu 2013’den haberlere yer vereceğiz. Katalogda birçok aksesuar ve kozmetik ürününde yapılan indirimler göze çarparken, sizlere aralarından bizim en favorilerimizi paylaşmaya çalışacağız. Özellikle kataloğun 16-27 sayfaları arsındaki 1TL ürünleri bizim ilk gözümüze çarpan kampanya oluyor. Bu sayfalardan alacağınız herhangi bir ürün sonrası alacağınız ikinci ürünü size sadece […]

Bu sayfada sizlerle nihayet yayına başlayan Avon Ekim kataloğu 2013’den haberlere yer vereceğiz. Katalogda birçok aksesuar ve kozmetik ürününde yapılan indirimler göze çarparken, sizlere aralarından bizim en favorilerimizi paylaşmaya çalışacağız. Özellikle kataloğun 16-27 sayfaları arsındaki 1TL ürünleri bizim ilk gözümüze çarpan kampanya oluyor. Bu sayfalardan alacağınız herhangi bir ürün sonrası alacağınız ikinci ürünü size sadece 1 tl’ye geliyor. Son derece karlı bir alışveriş olduğunu söyleyebiliriz. Bu kampanyalı ürünlerin özellikle Avon’un en çok satılan ürünlerinden olduğunu belirtmek isteriz.

Avon Ekim kataloğu 2013 sayfa 33-43 arasında ise %40 indirimli ürünler zincirini görüyoruz. Bu sayfalardaki tüm ürünlerde %40 indirime gidilmiş. Bununla da kalınmayıp, sayfa 44’den herhangi bir ürün aldığınız taktirde ise Stik Kapatıcı hediye olarak geliyor. Ücretsiz olarak size gelecek olab bu ürünün normalde değerinin 20 TL olduğunu da hatırlatmış olalım.

Son olarak sayfa 46’daki 1 alana 2 bedava kampanyasından bahsedelim. Bu sayfadaki Svon deodorantlarından bir tane aldığınızda, seçeceğiniz 2 adet deodorantı ücretsiz alma hakkınsa sahip oluyorsunuz. Bunun da Avon Ekim kataloğu 2013’deki en karlı kampanyalardan biri olduğunu hatırlatıp yazımıza son verelim.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
101
0
Would love your thoughts, please comment.x
Yeni katalog bildirimi almak ister misiniz? OK Hayır, teşekkürler