Avon Ocak 2013 Kataloğu – Ocak Ayı K1 Kataloğu

Avon Ocak 2013 Kataloğu, yeni ve güzel olmasını umduğumuz bir yılın ilk kataloğu olarak karşımızda duruyor. Haliyle Avon K1 kataloğu 2013 yılının diğer aylarından daha özel bir konuma sahip. Çünkü Avon yeni yıla iyi ve keyifli bir başlangıç yapmayı hem kurumsal olarak, hem satış danışmanları adına, hem de tüm kullanıcılar adına önemsiyor.Bu zamana kadarki anlatımlarımızda […]

Avon Ocak 2013 Kataloğu, yeni ve güzel olmasını umduğumuz bir yılın ilk kataloğu olarak karşımızda duruyor. Haliyle Avon K1 kataloğu 2013 yılının diğer aylarından daha özel bir konuma sahip. Çünkü Avon yeni yıla iyi ve keyifli bir başlangıç yapmayı hem kurumsal olarak, hem satış danışmanları adına, hem de tüm kullanıcılar adına önemsiyor.
Bu zamana kadarki anlatımlarımızda hanımlara özel ürünlere ağırlık verdiğimizi gördük. Bu sebeple 2013’ün ilk avon katalog tanıtımımızda erkeklere özel ürünlere yer vermeyi uygun gördük. Zaten Avon Ocak kataloğu 2013 içerisindeki tüm ürünleri online katalog sayfamızdan inceleyebileceksiniz.

avon ocak kataloğu 2013 online inceleme sayfasıAvon kadın makyaj ve cilt bakım ürünlerindeki profesyonel güzellik anlayışını, erkekler için özel olarak geliştirdiği ürünlere de yansıtmıştır.
“Erkekler için özel”: Erkek vücudunda, kadınlarınkine oranla daha çok salgı bezi bulunduğundan, ciltlerinde daha çok sebumun üretilmesi ve buna bağlı olarak sivilce, akne ve siyah nokta hatta ciltte kırışıklık gibi sorunların erkeklerde daha çok görülmesi olasıdır. Her gün tıraş olma zorunluluğu olan erkeklerde, cildin soğuğa karşı dayanıksızlaşmasına kadar giden hassaslaşma problemleri baş gösterebilir. Avon, tüm bunları göz önünde bulundurarak, erkeklere temel cilt bakım alışkanlıkları kazandıracak ürünler geliştirmiştir. Bu ürünlerden birçoğunu da Avon Ocak 2013 kataloğu içerisinde bulmak mümkündür.

Avon For Men Traş Jeli:Daha yumuşak ve rahat traş için zengin ve nazik bir formülü vardır. Tıraşın sebep olabileceği tahrişi önlemeye yardım eder, cildi nemlendirir. Çay ağacı özü içerir. Tüm cilt tiplerine uygundur.
For Men Derin Temizleme İçin Yüz Jeli:Hafif ve nazik jel formülüyle cildin kirlerden arınmasını sağlayarak cildi kurutmadan temizler ve canlandırır. Çay ağacı özü ve nemlendirici içerir. Gündelik kullanım için uygun olan bu jel Avon K1 kataloğu 2013 içerisinden erkeklere tavsiye ettiğimiz en gerekli ürünlerden birisidir.
-For Men Yoğun Nemlendirici Krem:Cilt tonunu düzgünleştiren ve iyileştiren bu nemlendirici krem, erken yaşlanmanın etkilerini yavaşlatmak ve cildin daha canlı ve genç görünmesi için formüle edilmiştir. Cildin doğal yapısını bozmadan, kolayca emilen yapısı ile doğal bir görünüm kazanmanızı sağlayacaktır.
For Men Ferahlatıcı Tıraş Sonrası Balsamı: Avon Ocak kataloğu 2013‘te yer alan, yağ ve alkol içermeyen, yumuşak formülüyle kolayca emilir, cildi rahatlatır ve ferahlatır. Cildi kuruluğa karşı korumaya yardım eder. Çay ağacı özü içerir. Gündelik kullanım için uygundur.
 -For Men Karın Bölgesini Biçimlendiren ve Sıkılaştırıcı Jel:Formülünde cilt sıkılaştırıcı ginseng, soya ve deniz yosunu; cildi nemlendirmesi için buğday tohumu özü bulunan jel; bir aylık düzenli kullanım sonrası karın bölgesini sıkılaştırır ve cilt tonunu düzgünleştirerek cildin daha esnek ve sıkı görünmesini sağlar.
-For Men Canlandırıcı Göz Çevresi Kremi:Erkekler için özel olarak üretilen bu krem, göz çevresindeki yorgunluğa, strese ve yaşlanmaya bağlı koyu renk halkaların ve ince çizgilerin görünümünü hafifletmeye yardımcı olur. Göz çevresindeki yorgun ve donuk görünümü hafifleterek canlı ve sağlıklı bakışlara kavuşmanızı sağlar.
Buraya kadar sadece Avon 2013 ocak kataloğu içerisindeki erkeklere özel ürünlerin bir kısmından bahsettik. Çok daha fazlasını alttaki bağlantıyı kullanarak Avon Online katalog sayfamızda bulabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Adsız

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki artık şu avon kataloglarında çocuk bölümünü biraz daha genişletin lütfen! Ayrıca Avon ocak 2013 kataloğu indirim anlamında gerçekten güzel olmuş. En azından önceki kataloglara oranla bi fark var.

Adsız

Eternal Magic isimli parfümünüzün neden katalogda olmadığını anlayamadım…Şipariş vermek istiyorum ama yok..Üretimine son verdik demeyin lütfen çok sevilen bir parfüm o…

Adsız

eternal magic neden yok o parfum çok güzel ve çok tercih edilen bir parfum lütfen tekrar koyun

108
0
Would love your thoughts, please comment.x
Yeni katalog bildirimi almak ister misiniz? OK Hayır, teşekkürler