Avon Şubat Kataloğu 2013 Sevgililer Günü Kataloğu

“Avon şubat kataloğu 2013” çok özel ürünleriyle yayın hayatına başladı. Malumunuz içerisinde sevgililer gününü barındıran bir aydan bahsediyoruz. Tüm dünyada en yoğun şekilde kabul gören ortak günlerden biri bu. Artık öylesine kabul gören bir gün ki daha Şubat ayı yaklaşırken bile 7’den 70’e herkes bir beklenti içerisine giriyor, hediye planları yapıyor. Yani isteseniz de boş […]

“Avon şubat kataloğu 2013” çok özel ürünleriyle yayın hayatına başladı. Malumunuz içerisinde sevgililer gününü barındıran bir aydan bahsediyoruz. Tüm dünyada en yoğun şekilde kabul gören ortak günlerden biri bu. Artık öylesine kabul gören bir gün ki daha Şubat ayı yaklaşırken bile 7’den 70’e herkes bir beklenti içerisine giriyor, hediye planları yapıyor. Yani isteseniz de boş geçemiyorsunuz Sevgililer gününü. Fakat bu konuda Avon her sene işinizi kolaylaştıran bir faktör konumunda.

Avon Sevgililer Günü Kataloğu 2013 

avon şubat 2013Şubat ayı 2013 yılında da hiç şüphesiz alışverişlerin ve hediyeleşmenin zirve yaptığı bir ay olacak. “Avon sevgililer günü kataloğu 2013” yılında da bu konuda imdadınıza yetişiyor. İçerisinde sevgilinize alabileceğiniz yüzlerce ürün seçeneği cazip kampanyalarla sunulmuş durumda. Örneğin 17-27 sayfaları arasındaki avon parfümlerinin tamamı yarı fiyatına satılıyor. Yani bu da tam on sayfalık müthiş bir fırsat anlamına geliyor. Bu noktada size düşen tek şey “Avon online katalog” sayfalarını çevirip sevgiliniz özel bir hediye seçmek olacak. Bu anlamda kataloğa veya kozmetik ürünlerine yabancı olanlara yardımcı olmak adına makyaj ürünleriyle alakalı isterseniz biraz bilgi verelim.

Avon Şuabat Kataloğu 2013 Bilgilendirme

Kozmetik ürünleri olarak adlandırılan ve güzel, bakımlı, hoş görünüm veren makyaj malzemeleri birçok malzemeden oluşmaktadır. Göz makyajı için, yüz için, dudak için gruplandırılabilir. Online avon kataloğu içerisinde bolca bulableceğiniz göz makyajında kullanılan kozmetik ürünleri arasında far, rimel, sürme, eye liner, birçok renkte göz kalemi, gözaltı kapatıcı bulunmaktadır. Bu ürünler farklı kalitelerde ve özelliklerde bulunmaktadır. Göz kalemleri mavi, yeşil, siyah, toprak tonları, kahve tonları renklerde olmaktadır. Yumuşak ve kalite seçilmelidir. Sert kalemler gözleri zaman içerisinde tahriş etmektedir. Bu konuda Avon şubat kataloğu 2013 sizlere bol seçenek sunmaktadır. Kirpikleri uzun, hacimli, belirgin göstermek için rimel kullanılmaktadır. Kalitesiz rimel akmakta, dağılmakta ve güzelliği bozmaktadır. Rimel seçiminde siyah, kahverengi, mavi, lacivert rimel renkleri arasından makyaja uygun renk ve kaliteli olan seçilmelidir. Suya dayanıklı tercih edilmelidir. Gözlere derinlik vererek güzel görünüm veren far krem veya toz halde bulunmaktadır ve Avon şubat 2013 kataloğu içerisinde çok zengin renk seçeneği bulunmaktadır. Gece için ayrı, gündüz için ayrı özellikte olan farlar bulunmaktadır. Simli ve pırıltılı far gece makyajında kullanılmaktadır. Gözleri büyük ve etkileyici göstermek için eyeliner de kullanılmaktadır. Kaliteli olduğu takdirde istenen sonucu vermektedir.
Yüze uygulanacak makyaj öncesinde cilt nemlendiricili temizleme toniği veya jel ile derinlemesine temizlenmeli ve üzerine nemlendirici krem sürülmelidir. Daha sonra cilt rengine uygun fondöten sürülmektedir. Kalitesiz fondöten kullanımında ciltte alerjik reaksiyonlar görülebilmekte, kızarıklık, leke, sivilce gibi istenmeyen görüntüler ortaya çıkmaktadır. Kaliteli kozmetik kullanımı alışkanlık haline dönüşmelidir. Fondötenden sonra göz ve dudak makyajı yapılmaktadır. Dudak kozmetikleri arasında likit ruj, klasik ruj, fırça ile sürülen krem ruj çeşitleri bulunmaktadır ve her markanın sunmuş olduğu zengin ruj renkleri bulunmaktadır. Avon’un özellikle şubat kataloğunda ilk kez yayımladığı Perfect Kiss ruj serisinin bu konuda en iyisi olduğu söylenebilir. Makyaja uygun renkte ruj seçilmelidir. Dudak parlatıcılar, dudak koruyucular da kozmetikler arasında bulunmaktadır. Makyaj malzemeleri arasında yüze doğal bir görünüm kazandırmak için kullanılan allıklar da bulunmaktadır. Pastel ve canlı tonları, açık ve koyu renkleri bulunmamaktadır ve cilt rengine ve özelliğine göre kullanılmaktadır.
Ayrıca makyaj malzemelerini kullanmaya yarayan yardımcı malzemeler Avon sevgililer günü kataloğu 2013‘den sipariş edilebildiği gibi, makyaj malzemeleri satan kozmetik mağazalarından da temin edilebilmektedir. Çeşitli büyüklüklerde ve farklı yumuşaklıklarda olan allık fırçaları, far fırçaları, kirpik kıvırıcılar makyaj için yardımcı malzemelerdir. Avon şubat kataloğu 2013‘ün tüm makyaj ihtiyaçlarınıza cevap verebilen bir katalog olması sebebiyle konu makyaj ise mutlaka içerisindeki ürünlere bir göz atmalısınız.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
108
0
Would love your thoughts, please comment.x
Yeni katalog bildirimi almak ister misiniz? OK Hayır, teşekkürler