Avon Temmuz Kataloğu 2012

Avon Temmuz kataloğu 2012 ile son dönemdeki katalog anlayışını danışmanları ve müşterilerinin yönünde sürdürmeye devam ediyor. Bu Temmuz 2012 kataloğunda da bol miktarda yıldönümü kampanyası ve güzel hediyeler var. Ayrıca TV’de reklamları dönen FergiEnin parfümü Viva’da Temmuz ayı kataloğunda yer alıyor. Avon Temmuz Kataloğu 2012 Yaz Makyajı İpuçları Adım 1– Artık Temmuz ayındayız ve haliyle […]

Avon Temmuz kataloğu 2012 ile son dönemdeki katalog anlayışını danışmanları ve müşterilerinin yönünde sürdürmeye devam ediyor. Bu Temmuz 2012 kataloğunda da bol miktarda yıldönümü kampanyası ve güzel hediyeler var. Ayrıca TV’de reklamları dönen FergiEnin parfümü Viva’da Temmuz ayı kataloğunda yer alıyor.
avon temmuz kataloğu 2012

Avon Temmuz Kataloğu 2012 Yaz Makyajı İpuçları

Adım 1 Artık Temmuz ayındayız ve haliyle makyajın konusu; Yaz. Tabiki yaz makyajının vazgeçilmezi allıklar. Allık ile yaj makyajınızı belirginleştirip ışıltı verdiğinizde makyajınız harika görünecek. Yüzünüzün ışıl ışıl görünmesini sağlamak için mutlaka allık uygulamanızı öneriyoruz. Avon‘un ışıltılı allıklarının sağladığı yanaklarınızdaki muhteşem ışıltı ile yaz makyajımıza başladık.
Adım 2- Sonraki aşamada yazı tırnaklarımıza getirmek gerekiyor. Canlı renkli tırnak cilaları, yazın dinamik görünümünü tamamlamak için ideal seçim. Bu yaz gösterişli renkleri tırnaklarınızdan eksik etmemenizi tavsiye ediyoruz. Bu ayın avon kataloğu bu iş için biçilmiş kaftan.
Adım 3- Ve tabiki geldik makyajın vazgeçilmezi gözlere. Yaz aylarının dinamikliği dolayısıyla çoğunlukla fazla vakit almadan uygulayabileceğimiz göz makyajına ihtiyacımız olur. Pratik bir göz makyajı için kalem far ideal seçim. Maskara ile de kirpiklerinize hacim kazandırarak kısa sürede görkemli gözlere sahip olabilirsiniz. Avon göz makyajındaki çarpıcı renkleriyle gözlerinizi bu yaz ön plana çıkarın.
Yaj makyajınızı en ideal şekilde gerçekleştirip tamamlayabileceğiniz makyaj ürünlerinin tamamı Avon Temmuz kataloğu 2012‘de mevcut. Kataloğu dikkatlice inceleyerek tüm kampanyalardar olursanız, çok uygun fiyatlı alışverişler gerçekleştirmeniz mümkün. Tün Avonculara güzel bir yaz diliyoruz.

Bu bizim 2012 yılı yazımız. Bu seneki yazımız için tıklayın: Avon Temmuz kataloğu 2013

avon 2012 temmuz ayı kataloğu detayları
avon temmuz kataloğu 2012
Sosyal Medyada Paylaşın:
Subscribe
Bildir
guest

1 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
handan

avona üye olmak ve ürünlerden daha ucuza sahip olup kar kazanmak istiyorsanız, türkiyenin her yerinden kayıt kabul edilir ve hemen beklemeden kayıt yapılır. tel: 0554 309 01 63 meltem

26
0
Would love your thoughts, please comment.x
Yeni katalog bildirimi almak ister misiniz? OK Hayır, teşekkürler